Na brýlatou puťku z Televizních novin zapomeňte. Vyhaslá hvězda zpravodajství Pavla Charvátová je teď pěkná divoška

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pavla charvátová.
Zdroj: Profimedia

Pavlu Charvátovou si můžeme pamatovat jako moderátorku Televizních novin. Na obrazovkách působila sice profesionálním, ale trochu upjatým dojmem. Co teď tato sympatická žena dělá a působí ještě v mediální oblasti?

Pavla je vystudovaná bohemistka, táhlo ji to však do mediálního prostředí. Jako moderátorka debutovala v pořadu Snídaně s Novou.

Pracovala i v České televizi, kde editovala a moderovala Dobré ráno. Nějakou dobu byla tváří ranního zpravodajství na ČT 1.

Natáčela reportáže i pro Kulturní týdeník, Večerník a Události. Později moderovala hlavní zpravodajskou relaci na Nově.

Nejdřív se objevovala po boku Pavla Zuny místo Mirky Čejkové, následně tvořila dvojici s Pavlem Dumbrovským.

Kam se poděla?

Poté, co odešla z Novy, se po ní skoro slehla zem. Nikdy nebyla předmětem zájmu bulvárů a soukromí si střežila. Když zmizela z televize, rozjela s manželem byznys ve sportovní oblasti.

pavla charvátová

Zdroj: Profimedia

Společnými silami otevřeli golfové hřiště. To se nachází na Slapech a Petra v něm zastala pozici manažerky.

Co se týče její proměny, ta ohromí nejednoho člověka, který si ji pamatuje jako tu usedlou blondýnku sedící za moderátorským pultem.

Pavla totiž odhodila hranaté brýle a rozpustila vlasy, což jí ubralo na věku. Kostýmky nechala v maskérně a začala se oblékat mladistvě, kolikrát i dost sexy.

Televize jí nechybí

Prostředí televize jí údajně nechybí a je spokojená s tím, co dělá.

Dodnes však fungují webové stránky, jejichž prostřednictvím sympatická žena nabízí poradenství v oblasti PR, komunikace s médii či supervize nad tiskovými materiály.

Autor: Alice Konopásková


Související články