Myslí Lucie Bílá na svatbu s fešným přítelem? Radek ji překvapil pochodem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Nextfoto

Lucie Bílá patří mezi zpěvačky, které jsou hodně aktivní na sociálních sítích. Miluje své fanoušky a snaží se je co nejvíce potěšit nejen snímky ze soukromí, ale také z práce.


Zpěvačka je hodně vytížená, vystupuje nejen na pódiích, ale také na divadelních prknech vlastního Divadla Lucie Bílé. Právě tam se potkává s milovanými fanoušky, proto zde najdete i kavárnu. Nejvíce ale sledující na instagramu těší její vtipná videa.

Pojď si to tady projít, říká přítel Radek

Její poslední video sklidilo velký úspěch. Je na něm nejen zpěvačka, ale hlavně její partner Radek Filipi. A právě on Lucii přemlouvá, aby vstala z nádherného křesla a šla se s ním podívat po krásách prostoru, ve kterém se nyní nachází.

Zpěvačka vypadá, že očekává nějaký vtípek, protože právě Radek je jimi proslulý. Své partnerce říká, že jí chce ukázat krásné prostory, snaží se ji chytnout za ruku, ale Lucka opakovaně vrtí hlavou, že nikam nejde.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Bílá (@luciebila)

Nechala se přemluvit a čekalo ji překvapení

„Je tam lustr, je tam lustr,“ říká ve videu Filipi, a nakonec svou milou přesvědčí a ona se zvedá z luxusní židle. To by ale nebyl on, aby neměl něco v plánu. Lucku si vede ruku v ruce, a když jsou dva metry od židlí, přijde ona chvíle.

Radek si totiž začne prozpěvovat svatební pochod a Lucie se po něm v tu ránu ožene a začne se smát. Vtip se mu velmi povedl, protože se o něj zpěvačka podělila i s fanoušky, kteří si krátké video pouští několikrát za sebou.

Na svatbu ale Bílá nepomýšlí, už má totiž dvě za sebou. Její vztah s Radkem Filipi trvá už několik let a ona je v něm takto spokojená. Svými vtípky baví nejen sami sebe, ale také své sledující, kteří oblíbenou zpěvačku milují.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články