Muradov po rozchodu s Bagárovou konečně promluvil. Vyjádřil se k nevěře, jiné ženě a dítěti v zahraničí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
muradov
Zdroj: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Rozchod Moniky Bagárové s MMA zápasníkem a otcem její dcery Rumii Makhmudem Muradovem otřásl mnoha fanoušky. Není se čemu divit, že se dožadují vysvětlení a chtějí vědět, co se mezi párem vlastně stalo a zda jsou zvěsti o Muradově nevěře pravdivé. Sportovec se ke všemu konečně poprvé vyjádřil.

V sobotu oznámila Monika veřejnosti, že s Muradovem už netvoří pár. Ihned se objevila celá řada tvrzení, která na zápasníka začala házet špatné světlo. Není se čemu divit, že se nakonec musel vyjádřit a bránit svou čest. Co je ale vlastně pravda?

Podle extra.cz se objevily informace o tom, že se z Uzbekistánu, kde už nějaký čas kvůli kariéře sportovec pobýval, k Monice donesly zprávy o jeho nevěře.

„Že tam má jinou a nějaké důkazy toho byly poslední kapkou,“ řekl deníku jeho zdroj. A podle některých měl dokonce Muradov mít v zahraničí další dítě.

Obojí popřel

Makhmud Muradov se dříve či později vyjádřit musel, aby jeho pověst neutrpěla velké rány. Dlouho s tím otálel a za tu dobu se stihlo na jeho hlavu sesypat plno kritiky. Nakonec se nicméně rozhodl na dotazy odpovědět. Udělal to ale jen velmi stručně.

„Důvodů pro rozchod bylo víc. Ale novou holku nebo miminko, jak někteří píší nebo říkají, nemám,“ svěřil se pro Extra.cz.„Ani na něco takového nemám myšlenky. A nejsem ten člověk, který by tohle udělal. Asi, nevím,“ pochybuje tak trochu sám o sobě zápasník.

A na dotaz, zda mu vadí, že mu lidé nevěří a považují ho za zrádce, který svou ženu podvedl, pro změnu krčí rameny: „Mně je to jedno. Ať si myslí, co chtějí.“ V tom má ale Muradov pravdu – hodně lidí si jednoduše bude myslet své i přes jeho vyjádření.

Oboustranná domluva

„Takhle jsme se domluvili z obou stran, že to bude lepší pro mě i pro ni. Prostě jsme měli nějaké problémy. Ale jak říkám: jsme úplně v pohodě. Vždycky se na všem domluvíme,“ nechal se Muradov slyšet. Celá řada fanoušků má ale pochybnosti.

Muradov a Bagárová prý zůstávají přáteli a už kvůli dítěti by spolu chtěli vycházet. Jaký názor na to ale má zpěvačka a jak to nakonec všechno dopadne, není jasné. Pravdou je to, že rozchod byl jistě velmi komplikovaný a Moniku silně zasáhl.

Muradov nakonec ještě podle Extra.cz doplnil, že ani on, ani Monika nepatřili k andělům, čímž dal tak trochu najevo, že není rozchod pouze jeho vina. K jeho smůle to ale vypadá, že se velká část fanoušků přiklání spíše na Moničinu stranu.

Zdroj: extra.cz 

Autor. Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články