Můj palec si vzal viagru, vysvětluje Zuzana Bubílková důvod své operace. Po zákroku už zase cvičí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zuzana Bubilkova
Zdroj: Profimedia

Zuzaně Bubílkové je 70 let, stále má ale plno energie a především svým humorem udivuje fanoušky. V posledních dnech jí ale do smíchu příliš nebylo. Kvůli zdravotním problémům totiž musela dokonce na operaci. Už má ale zákrok za sebou a s humorem o něm mluví.


Kvůli zkráceným šlachám na nohách se jí před časem vzpříčil do pravého úhlu palec. To způsobovalo problémy s chůzí, ale také bolest při nošení obuvi i došlapování. A tak musela moderátorka pod kudlu.

Jako kdyby si vzal viagru

„Doktoři mi spravovali deformované prsty na noze. Hodně dlouho jsem tu operaci odkládala, a tak řezali hlouběji do kosti. Navíc se mi zkracovala šlacha na palci a ten se mi začal zdvihat nahoru,“ vysvětlila Bubílková podle serveru Aplausin.

I když si Zuzana prošla bolestí a v některých chvílích jí ani humor nepomáhal, podle jejích slov je se smíchem všechno lepší. Teď, když má složitou operaci za sebou, se všemu proto jenom usmívá.

„Vypadalo to, jako by si můj palec vzal viagru. Lékaři na to nevěřícně koukali, protože něco takového neviděli. Dokonce si to fotili, asi do učebnic,“ cituje její slova Blesk.

Udržuje se v kondici

V současné době sice po zákroku ještě musí odpočívat a neměla by se přetěžovat, zároveň ale už cvičí a chce se brzy plně vrátit do normálního života. V kondici se vždy udržovala především chůzí.

„Vyrážela jsem na mnohakilometrové procházky klidně v noci, po návratu z vystoupení, nabíjelo mě to energií,“ říká hrdě. Doufá, že už brzy se bude moci opět projít po svých oblíbených trasách, aniž by jí v tom bolavý palec překážel.

Na svůj věk se rozhodně necítí. Chodí pravidelně také do posiloven, kde při cvičení používá nejmodernější technologie. Tam musela prý jednou zadat svůj věk, s trenérem se ale dohodla, že bude lhát. A to, že je jí dvacet, jí prý počítač spolkl i s navijákem.

Zdroj: Aplausin, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články