Monika Trávníčková prožívá těžké chvíle. Bojuje s nemocí, spekuluje se o milenci i manželské krizi

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Monika Travnickova
Zdroj: Nextfoto

Manželé Trávníčkovi v poslední době plní stránky médií. Není to však kvůli jejich projektům, za což by určitě byli rádi, ale kvůli různým skandálům. Pavel Trávníček nyní čelí obvinění ze zneužití, což jistě není příjemné. Do toho začal sdílet divné statusy na sociálních sítích. A teď navíc Monika chytila covid.

Jako by manželům Trávníčkovým nebylo přáno. Pro některé rodiny by jen jeden z jejich problémů byl velmi stresující záležitostí. Natož pak taková kumulace. Co se u rodiny Trávníčkových děje?

Manželská krize?

O manželské krizi se v jejích případě mluví už delší dobu. Nahrává tomu sám herec svými příspěvky na sociálních sítích.

Na facebookové stránce věnované Divadlu Pavla Trávníčka se totiž začaly objevovat statusy, ve kterých se píše, že Monika Trávníčková chce žít s jiným mužem a zabraňuje herci ve styku s jejich společným synem Maxmiliánem. Manželé se k situaci vyjádřili tak, že jim někdo napadl účet.

Nutno však zmínit, že příspěvků se objevilo více. A jak se objevovaly, tak také byly postupně mazány. Další z příspěvků byl například takový, že herec už nemá nikdy vidět svého syna. Fanoušci byli zmatení a psali znepokojeně do komentářů. Ke komentářům se nikdo nevyjádřil, ale později se objevilo sdělení, že byl účet napaden a že se kvůli tomu Monika Trávníčková chystá na policii.

Na policii teď tráví hodně času nejspíše i Pavel Trávníček, protože se brání nařčení ze sexuálního napadení několika žen. K původnímu svědectví paní Věry se začaly přidávat další ženy a herec má teď co dokazovat.

Covid k tomu

Aby těch problémů nebylo v rodině Trávníčkových málo, ozvala se teď Monika přes sociální sítě s tím, že leží s onemocněním covid-19.

Situace ohledně covidu musí být pro Moniku velmi bolestivá, protože před více než rokem na nemoc zemřela její maminka Blanka Fialová. Ta pracovala v pečovatelském zařízení, a bylo tedy zřejmé, kde se nakazila. Nikdo však nepočítal s tím, že nemoci podlehne. Monika pro Blesk uvedla, že maminku měli už propouštět z nemocnice, když v tom se její stav zhoršil a následně zemřela.

Monika je po dvou očkování a s nemocí bojuje z domova. Brzké uzdravení jí popřál i Jaroslav Svěcený, ke kterému má dle některých důvěrnější vztah než jen pracovní. Kdo se o ni tedy stará, vlastně nikdo pořádně neví.

Zdroje: Blesk, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články