Monika Marešová zachytila sebe i dcerku v zrcadle. Z Alex roste malá „Leoška“

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
leos monika maresovi
Zdroj: Nextfoto

Monika Marešová se pochlubila na instagramu tím, jak její rozkošná dcera Alex roste. Navíc slaví již šest měsíců na tomto světě. A podle nejnovější fotografie to vypadá, že je malá dcerka celá po tatínkovi.


Monika sebe i dcerku zachytila v zrcadle. Sama maminka ale vidět není, vidíte pouze oči, zbytek obličeje zakrývá telefon. Alex se potatila a vypadá to, že z ní roste „malá Leoška“, jak napsali fanoušci.

Každodenní vstávání

Monika má na snímku rozpuštěné vlasy, Alex „trčí“ chmýří na hlavě do všech stran. Takhle asi vypadá jejich každodenní vstávání. Monika se už asi delší dobu nevyspala, protože Alex stále kojí.

Kvůli kojení vynechává Monika také oblíbené procedury, které ráda podstupuje. Nutno ale dodat, že je vůbec nepotřebuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova)

Pro maminku malého miminka je sen, když se dostane do společnosti, a nedávno si tak Monika užila večer na módní přehlídce.

Snímek okomentovali nejen sledující, ale také slavné osobnosti. Slova i smajlíky poslaly například Andrea Verešová, Tereza Maxová nebo Aňa Geislerová. A není divu. Alex je opravdu rozkošná.

Alex je čím dál více podobná tatínkovi

Svou dcerou se pravidelně chlubí také její tatínek, kterému je Alex velmi podobná. Sdílí nejen fotografie, ale také videa.

Nedávno se moderátor vrátil z Las Vegas a začaly mu nové pracovní povinnosti. Právě z toho důvodu natočil video, na kterém se jeho manželka ptá, jestli potřebuje ke snídani bryndáček.

Leoš se o svou dceru rád postará, protože je to jediná holčička. Kromě ní má ještě dva syny s bývalou ženou.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články