Monika Marešová už má perfektní figuru v plavkách. Její dcera Alex zase pěknou hřívu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika maresova
Zdroj: Profimedia

Je to sotva pár měsíců, kdy Monika Marešová přivedla na svět vymodleného potomka, o kterého se s manželem Leošem pokoušeli dlouhý čas. Monika už teď vypadá, jako by ani nerodila.

Tolik vytoužené těhotenství přišlo „za pět minut dvanáct“, protože Monika má přece jen už svůj věk. Malá Alex do poslední chvíle rodiče napínala a s příchodem na svět si dala na čas.

Po oznámení Leoše na sociálních sítích: „Klokan přiletí v březnu,“ tak všichni s napětím čekali, kdo se v mediálně populární rodině nakonec objeví.

Malá Alex už je populární jako rodiče

Z děvčátka byli oba rodiče u vytržení. Leoš už má dva syny a Monika, která je „módní guru“, si do života přivedla malou modelku. Od jejího narození je téměř denně někde zveřejněná fotka, kde se jeden z nich chlubí svým malým pokladem.

Tentokrát potěšila fanoušky malé Alex spokojená maminka, která se pochlubila nejen roztomilým batoletem, ale také svou postavou v plavkách.

Monika se po porodu dostala do formy velice brzy, a přesto že oslavila v březnu 41. narozeniny, má postavu jako mladá dívenka. To určitě oceňuje i Leoš Mareš, který měl vždy slabost pro krásné ženy a v jeho životě nechyběly modelky a „missky.“

Seznámení Moniky s budoucím manželem

Monika se s Leošem seznámila v roce 2015 na svatbě jejich společného kamaráda. Oba tenkrát byli v období, kdy se vzpamatovávali z předchozích vztahů a nikoho nehledali. Seznámení bylo přirozené a v přátelském duchu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SHOWTIME (@showtime_cnnprima)

Leoš byl v té době ještě oficiálně ženatý a Monika si musela zvyknout i na to, že má dva syny, kteří v jeho životě zůstanou, přestože s manželkou nežil už od roku 2010.

Monika Koblížková a Leoš Mareš se vzali v únoru 2018 na zámku v Litomyšli a prakticky od té doby se nevyhnuli všetečným otázkám novinářů, kteří byli zvědaví, zda populární pár plánuje přivést na svět nějaké potomky. Odpovědi manželů byly stále stejné: „Pracujeme na tom!“

Jak bylo vidět, Monika i přes svůj věk zvládla těhotenství bez problémů a ani výrazně nepřibrala. Krásná Alex tak může dělat rodičům samou radost. I Leoš se s ní velice rád fotí, a dojímá tak své fanynky na sociálních sítích.

Tři měsíce po porodu má Monika figuru na přehlídky plavek

Na čerstvě zveřejněné fotce, kde je Monika s Alex v náručí, si nelze nevšimnout, že má tříměsíční slečna už pěknou hřívu a vlasy jí trochu zesvětlaly. Moc jí to sluší, stejně jako mamince, která si už může dovolit pózovat v plavkách. Na těle nemá ani gram tuku navíc.

Svou postavou už překvapila dva měsíce po porodu, kdy si ještě netroufla do plavek, ale bez problémů nosila oblečení, které zdůraznilo její štíhlou postavu. Nakonec i moderátor Leoš Mareš po narození dcery zjevně omládl a rodičovství mu náramně sluší.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články