Monika Marešová ukázala malé šatičky pro speciální příležitost. S Leošem nechali pokřtít svou dcerku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares monika maresova
Zdroj: Profimedia

Leoš Mareš a jeho žena Monika o víkendu zažili den, na který nejspíš jen tak nezapomenou. V životě každého rodiče je několik významných chvil, křtiny jsou ale podle Mareše jedním z největších zážitků. A malá Alex vypadala v bílých šatičkách rozkošně.

Když sdílela Monika na instagramu bílé šaty, ke kterým tajemně připsala jen to, že jsou určeny pro speciální příležitost, mnoho fanoušků nejspíš netušilo, o co se jedná. Jiní si ale svědomitě v médiích našli, na jakou velkou akci se Marešovi o víkendu chystali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova)

Neznalcům tak v komentářích objasnili, že Alex Marešová prožila své křtiny, a hrdí rodiče se u toho nemohli na svou dcerku v bílém vynadívat. Holčička se pak dodatečně v komentářích dočkala mnoha zpráv s přáním božího požehnání.

Krásný víkend

„Jedeme pokřtít do kostela naši dceru. Takže máme v sobotu takovou rodinnou večeři a v neděli před polednem Alex pokřtíme. Takže to je víkend, který asi nikdy v životě nezapomeneme,“ pochlubil se podle Aha! Mareš už v pátek.

A doplnil jednu z vtipných historek ze života své dcerky. „Nedávno byla na plavání a žena mi volala, že má první objev, že je mu devět měsíců a prostě připlaval k Alex, pohladil ji po tváři a ona pohladila jeho,“ zasmál se s tím, že má svou přitažlivost Alex určitě po mamince.

Holčička tak toho má za sebou opravdu hodně. Kromě letu letadlem, golfu a odpočívání v dekách se psím kamarádem po boku teď zažila už i první lásku. Nic z toho ale nebylo pro rodiče tak emotivní jako velký den, který nastal v neděli.

Boží požehnání

Monika na instagramu ukázala šatičky, na kterých je na první pohled vidět, že byly připraveny pro velmi speciální příležitost. Křtiny samy o sobě byly velmi emotivní, rodina si ale chtěla nechat ty nejdojemnější chvilky pro sebe, proto sdílela Monika pouze šatičky a dcerku prozatím v modelu neukázala.

Fanouškům to ale nevadí. Chápou, jak velká chvíle to pro rodinu byla. Přejí malé Alex hodně štěstí, zdraví a především toho božího požehnání. Většina z nich navíc dodává, že pokud proběhly křtiny v kostele v Lanškrouně, jak některé informace naznačují, nemohli si Marešovi vybrat lepší místo.

„Lanškroun je moje srdcovka, mám tam babičky,“ napsala jedna sledující. Další pak nadšeně doplnila: „Vy jste byli u nás v krásném Lanškrouně? Přeji Alex boží požehnání.“

Zdroj: Aha!, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články