Monika Marešová se ukázala v prádélku. Černá krajka zabodovala u fanoušků

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
monika leos maresovi
Zdroj: Nextfoto

Monika Marešová je sice maminkou půlroční dcery Alex, ale postavičku má jako lusk. Určitě za to může kojení, ale také zdravá strava a pravidelný pohyb. Není divu, že si může obléknout a fotit spodní prádlo.


Monika je druhou manželkou Leoše Mareše, se kterou má moderátor dítě. Tentokrát se ale zadařila holčička, a po dvou klucích se tak Mareš dočkal také něžného pohlaví. A podle jeho profilu si tuto otcovskou roli užívá. Je to totiž něco jiného, než když vychovával dva kluky, kteří jsou dnes již puberťáci.

Monika se ukázala v krajkovém prádle

Že se Monika umí ukázat v celé své kráse, rozhodně kvitují hlavně fanoušci na jejích sociálních sítích. Na instagramu totiž ukázala snímek, ve kterém pózuje pouze ve spodním prádle. Podle všeho se jedná o její typické ráno.

K příspěvku toho mnoho nenapsala, nicméně ani nemusela. Dva snímky ji zobrazují pouze ve spodním krajkovém černém prádle. Není to ale všechno, protože v ruce drží hrnek a vypadá to, že se chystá si na terase vychutnat kávu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova)

Marešová miluje humor

Monika má dokonalou postavu, kterou se nebojí ukázat, i když doma kojí svou malou dcerku Alex. Občas si ale odskočí nejen užít si s přáteli, ale také na focení. Holé pevné břicho a také nohy si může užít ale pouze její manžel.

Monika se na instagramu moc často neukazuje. Pokud se tak ale stane, tak to stojí za to. V komentářích se můžete dočíst nejen o tom, jak je krásná, ostatní ženy si také vychvalují značku, kterou prezentuje.

Modelka je ale především maminkou, a podle jejích videí, které sdílí především moderátor Leoš, je to také veselá kopa. Umí si udělat legraci sama ze sebe, a tak je oblíbená i u Leošových fanoušků.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články