Monika Marešová se chlubí luxusem ve Španělsku. V plážovém kardiganu částečně odhalila svůj hrudník

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika maresova
Zdroj: Profimedia

I v České republice je v současnosti tropické počasí, přesto ale řada lidí cestuje do zahraničí. Někteří chtějí poznávat cizí krajinu, jiní neočekávali, že bude takové horko , a dovolenou si zarezervovali dlouho dopředu. Monika Marešová si nyní užívá Španělska a jeho krás. Jedním z důvodů jejího odjezdu ale byl očividně i nedostatek fotografií pro instagram.


V rodině Marešů se všechno pečlivě dokumentuje, takže fanoušci mají dokonalý přehled o tom, co právě moderátor nebo jeho žena dělají. Zatímco Leoš v současné době sdílí nespočet snímků s malou Alex, Monika v posledních dnech zaplavila sociální síť fotkami z dovolené.

Není nic špatného na tom se pochlubit. Mnoho celebrit ze zahraničí posílá pozdravy a ukazuje se v plavkách od moře. Monika ale kromě toho zahrnula své sledující řadou dalších snímků. Navíc zřejmě není příliš výřečný typ, protože k většině připsala do popisku sotva jedno slovo.

Plážová móda

Monika sice na jednu stranu sdílí fotografie, na tu druhou se ale nezdá, že by s fanoušky chtěla nějak komunikovat. Její snímky totiž na první pohled naznačují, že se chce především pochlubit luxusem. Zatímco řada celebrit se snaží pomocí podobných příspěvků dostat lidem blíže, Marešová se jim vzdaluje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova)

Na poslední fotce se ukázala v plážovém kardiganu, pod kterým částečně odhalila fanouškům svůj hrudník, se slunečními brýlemi na očích a pod slunečníkem. Z neznámého důvodu přidala snímku černobílý filtr, takže ačkoli v popisku napsala, že si užívá slunečné dny, působí fotka spíše depresivně.

Na dalším snímku je potom zachycena poměrně z dálky, takže sotva jde poznat, že se jedná skutečně o ni, přesto ale radostně hlásá: „Móda plážového klubu“. Upozorňuje tak na svůj model, ve kterém by ji řada lidí zřejmě ráda viděla více zblízka.

Storíčka plná „luxusu“

Další várku snímků přidala Marešová do svých instagramových stories. Na jednom z nich skutečně ukázala model z předposlední fotografie zblízka, na druhé pak černobílý snímek v jeho původní podobě. Nejspíš má nedostatek fotek, a musí proto všechny přidávat několikrát, pouze s jiným filtrem.

Pochlubila se ale také snímkem jakýchsi schodů, ke kterým pro jistotu dala jen velmi nevýrazné označení místa, kde se nachází, takže vlastně fanouškům neřekla nic zajímavého. Člověk by očekával, že bude mít ze Španělska o něco výřečnější zážitky.

Na závěr pak pobavila své sledující snímkem „luxusního“ jídla. Sdílela s nimi totiž fotografii jakési podivné sušenky, která leží na talíři vedle jedné maliny a jedné ostružiny a tváří se jako speciální sladké jídlo z dovolené. I tento zážitek ponechala Monika bez komentáře.

Celkově tak sice fanouškům ukázala, jak si užívá pobyt v zahraničí, neřekla jim ale ani slovo o tom, jak se cítí nebo jak se jí na dovolené líbí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články