Monika Marešová oslavila 42. narozeniny. Leoš ji vzal do Itálie na dovolenou, malá Alex s nimi není

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Leos Mares Monika Maresova
Zdroj: Profimedia

V minulém roce přivedla na svět dceru Alex. Že je Monice Marešové 42, by si tipl málokdo, vypadá totiž o několik let mladší. Pohledná manželka Leoše Mareše letos slavila ve velkém stylu. Moderátor ji vzal na romantickou dovolenou do Itálie.

Narozeniny si Monika užila. To je vidět hned z několika videí, která ona i její muž sdílejí na svých sociálních sítích.

Leoš jakožto gentleman popřál své ženě všechno nejlepší ke 24. narozeninám, aby upozornil na to, jak jeho žena vypadá mladě.

Luxusní večeře i sfouknutí svíčky

Moderátor svou ženu pozval na luxusní večeři, při které si Monika dokonce sfoukla svíčku na malém muffinu. Sám Mareš se pak pochlubil videem, na kterém je vidět sváteční stůl plný dobrot.

Server Šíp pak vyčíslil dary, které Monika od Leoše dostala, cenově na tisíce korun.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Marešová (@monikamaresova)

Hned druhý den pak sdílel krátký klip z výtahu, na kterém společně s Monikou hledají, kde se v hotelu podávají snídaně. U jednoho luxusního jídla ve večer jejích narozenin tak očividně nezůstalo a ve velkém stylu probíhá i zbytek dovolené.

Pár má navíc několik dní jen pro sebe. Malá Alex jim totiž posílá pozdravy z domova, očividně s nimi v Itálii není. Dle Extra se o ní starají prarodiče.

Užívají si krásy Říma

Ve stories sdílel Mareš dvě společné fotky, které vznikly na Moničině oslavě. Na jedné má zavřené oči on, na druhé ona. Leoš tak s humorem sobě vlastním poděkoval fotografovi za povedené fotky.

Zato z dalších dní, kdy si manželé užívali pobyt v Římě, mají snímků oba dostatek.

Je vidět, že za svou ženu se Leoš rozhodně nebojí utrácet peníze a splní jí vše, co jí na očích vidí. Pokud tak měla Monika nad svíčkou skutečně nějaké přání, je to pro všechny sledující záhadou. Zdá se totiž, že má všechno, co by si mohla přát.

Zdroj: Šíp, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články