Monika Leová ukázala, jak šel čas s jejím mužem. Vedle svého fešáka jen kvete

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika leova
Zdroj: Profimedia

Monika Leová je se svým dnes již manželem Martinem Košínem dlouhých 11 let. Ve vztahu si jsou pořád oporou, navíc Monika zveřejnila na svém Instagramu velmi zajímavé video.

V říjnu se bývalá moderátorka televize Prima přestěhovala s celou rodinu do rodného domu, kde žijí všichni v podkrovním bytě. Jelikož ale nebyla nutná žádná rekonstrukce, rodinka se mohla hned nastěhovat.

Monika je i po letech ve vztahu šťastná

Do domu v Chocni se stihli přestěhovat ještě před samotným porodem jejich dcerky. Malá Mia se má s rodiči jako v bavlnce. Byt je velmi světlý a zařízený přesně podle jejich představ. „Mám ráda jednoduchý interiér s převážně černobílými doplňky, ve stejném duchu je zařízen i obývák a ložnice,“ uvedla Monika pro idnes.cz.

Společně s nimi žije v dolním patře také Moničina babička, která ovdověla. A Monika vidí v soužití generací velkou výhodu. „Že to rozhodnutí bylo správné, vidím dnes a denně na babičce a dceři, jedna druhé dávají něco nepopsatelného, vysloveně se navzájem nabíjejí.“

„Babičce to dalo důvod radovat se ze života. Má čas a trpělivost a my zase skvělou chůvu, můžeme kdykoliv kamkoliv vyrazit za zábavou, dlouho jsem tu nebyla a snažím se navazovat ty zpřetrhané nitky přátelství z dětství,“ svěřila se Monika.

U domu mají obrovskou zahradu, kterou pak může malá Mia využít k průzkumu. Na zahradě je už nyní obrovská nafukovací vířivka, kterou využívá nejen Monika, ale také její manžel. Chtěli by na zahradě také bazén.

„Jako děti jsme v něm řádili, mám ještě starší sestru a mladšího bratra, ale jak jsme odrostli a rozutekli se do světa, bazén se zrušil a děda postavil altán, kde grilujeme nebo jen tak odpočíváme. Až Mia a její případní sourozenci povyrostou, třeba se sem zase vrátí, i když ta údržba je fuška,“ sdělila detaily modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Leová (@leova_monika)

Video s manželem a dcerkou si fanoušci pochvalují

Na svém profilu ukázala Monika nejen svého muže Martina, ale také jejich dceru. Nebylo to ale to nejpodstatnější. Manželé jsou spolu v páru již 11 letech a Monika poukazovala především na oblečení, které mají na sobě.

Ve videu je totiž momentka právě ze začátku jejich vztahu, která je zachycuje v jejich oblíbených mikinách. A ty mají na sobě také nyní. Stejně se snaží také tvářit a kromě toho, že jsou oba mnohem krásnější, se jinak ani po 11 letech nezměnili. „O 11 let později…,“ připsala Monika.

Video získalo spoustu kladných ohlasů, fanoušci ho označují za „nádherné“ a „roztomilé“. Je zajímavé vidět, že některé zamilované páry si nechávají „suvenýry“ z období zamilovanosti, aby je pak mohly po tak dlouhé době ukázat.

Zdroj: idnes.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články