Monika Binias si nechala vytetovat jméno manžela na ruku. S dcerou je ale stále na ostří nože

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Binias Petr Binias
Zdroj: Nextfoto

Je mezi nimi sice 24 let rozdíl, ve šťastném vztahu jim to ale nijak nepřekáží. Monika Binias si se svým manželem Petrem užívá život v Německu a nyní se pochlubila, že si dokonce nechala vytetovat jeho jméno na ruku. Aby s ní prý vydržel navždy.

Binias si se svým mladším manželem užívá života. Před časem například sdílela několik snímků intimních chvilek z jejich společné dovolené v České republice. Kromě lásky se pár rozhodně nestydí ukázat také to, že si může dovolit užívat v těch nejluxusnějších apartmánech.

Petr navždy

Podle některých lidí je tetování se jménem partnera hloupost. Monika to tak ale nevidí. Na instagramu se pochlubila zápěstím, na kterém má ozdobným písmem vytetováno slovo Petr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Binias (@monikabinias_)

„Jsi u mě navždy. Jsi moje láska, jsi muž, kterého opravdu miluji. Jsi muž, který o mě bojoval a šel proti všem. Pro naši lásku jsi udělal vše. A i kdyby se něco stalo, nikdy to nezměním. Věřím, že naše láska bude napořád,“ rozplývá se Binias nad fotkou.

V komentářích se Monika dočkala podpory. Fanoušci jí její lásku přejí a tetování považují za skvělý způsob, jak dokázat svému manželovi, jak moc jí na něm záleží.

S Ornellou stále na ostří nože

Zatímco se svým manželem má skvělý vztah a všechno jim vychází, s dcerou Ornellou momentálně Monika dobré vztahy nemá. Když Koktová s manželem zazářili v pořadu Výměna manželek, neodpustila si její maminka kritický komentář.

„Má dcera je pohádkář a její údajná traumata jsou k smíchu. Do Výměny šli kvůli penězům, jejich děti rostou jako dříví v lese, jsou chudáci,“ uvedla Monika poté, co si v pořadu Ornella postěžovala na traumata z dětství.

„Je úsměvné, že její největší trauma je, že jsem ji zavřela na záchod. Ano, jednou nebo dvakrát se to stalo. Když dítě extrémně zlobí a nechcete ho seřezat, zavřete ho. Jednalo se o její dětský záchod, kde bylo i okno. To byl trest jako noha,“ vysvětluje se smíchem Binias.

Zdroj: Instagram, Blesk, iDNES, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články