Monika Bagárová vychovává z Ruminky malou parádnici. Za červeno-bílý model a mašli na hlavě dostala spoustu pochval

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Každá maminka si uvědomuje, jak čas letí, při pohledu na své děti. Monika Bagárová nemůže uvěřit tomu, že jsou její malé Rumince dva roky a čtyři měsíce. Fanouškům se se snímky malé holčičky chlubí skoro denně, oni tak společně s ní mohou sledovat, jak Moničina dcerka roste.


Je pořád jeden velký úsměv. Ruminka má neustále ke smíchu důvodů dost a roste z ní veselá a pozitivní holčička. Maminka na ni může být hrdá nejen proto, že se nestydí před lidmi a projevuje zděděný hudební talent, ale také obecně pro její usměvavou povahu.

Ačkoli je se svojí holčičkou každý den, když se dnes podívá na fotografie pořízené před pár měsíci, nedokáže pochopit, jak je možné, že Ruminka tak roste. Poslední roztomilou fotkou na instagramu stejnou otázku zasadila do hlavy i fanouškům.

Krásný život s hodnotami

2 roky a 4 měsíce. Čas letí a já si to uvědomuji nejvíc na tom, jak vidím růst svoji dceru. Život je krásný a mnohem víc, když má člověk srovnané hodnoty a váží si něčeho, na čem nejvíc záleží, a opečovává to,“ napsala Monika k fotce své malé dcerky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Ruminka se jako správná parádnice na snímku usmívá svým rošťáckým pohledem a předvádí Hello Kitty model, do kterého ji maminka oblékla. K červeným kalhotám má na sobě bílou mikinu s motivem kreslené postavičky, na hlavě pak barevně sladěnou červenou mašli. Monika za tento model musela dostat spoustu pochval.

Sama o sobě je fotka krásná, Rumia ale rozněžnila některé fanoušky navíc tím, že si k sobě tiskne bílého, pravděpodobně sádrového králíčka, kterého očividně střeží jako oko v hlavě. No, každé dítě má nějakou oblíbenou hračku a u dcery Bagárové momentálně tahle nejspíš vede.

Neúprosný čas

Sám na sobě člověk tolik nepozoruje, jak čas letí. Jak ale Monika napsala, pokud máme někoho, na kom nám záleží, uvědomujeme si velmi dobře každý den. Fanoušci souhlasí.

„Utíká to. Moje dcera včera oslavila 9 let. Člověk nejvíc vidí čas na dětech, to je pravda. Proto si vážím každé společné chvíle,“ napsala jedna z fanynek.

Další se pak zaměřují na pochvaly malé rozkošné holčičky, která je svým úsměvem dostává do kolen. „Líbí se mi, Moni, jak svoji dceru vychováváte. Děláte to sakra dobře,“ vzkázala zpěvačce sledující.

„Je to nádherná holčička,“ rozplývá se další z fanoušků. Všichni jsou z holčičky unešení. Není se čemu divit. Při pohledu na její vysmátou tvářičku má zkrátka člověk hned pocit, že se také musí usmívat a mít dobrou náladu.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články