Monika Bagárová ve Varech: Jeden den se sladila s partnerem, druhý zase se svou dcerou

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Monika Bagarova
Zdroj: Nextfoto

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech přilákal i letos celou řadu slavných osobností. Dorazilo mnoho celebrit ze zahraničí, samozřejmě ale také zástupy českých umělců. A mezi těmi se objevila i Monika Bagárová.

Monika se už před nějakým časem pochlubila, že má nového partnera, kterým je Leonard Lekaj. Tomu sice zájem médií nedělá příliš dobře, muselo mu ale být jasné, že po boku své krásné partnerky se festivalu nevyhne.

Sladila se se svou dcerou

Podle serveru Expres působili Monika i její partner při procházení po kolonádě uvolněně. I dle fotek jim to společně slušelo, dokonce se barevně sladili a ukázali se v černých barvách. I když Leo zájem médií příliš neoceňuje, zdá se, že vedle své partnerky se cítil dobře.

Jeden den se Monika sladila se svým partnerem, podruhé dorazila v šatech, jež sladila s outfitem své dcery.

Na instagramu se totiž pochlubila tím, jak s malou Ruminkou vzaly do společnosti elegantní béžové šaty zdobené látkovými květinami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Ruminka opět ukázala, že fotoaparátů se nebojí a roste z ní holčička, která možná jednou bude dobývat showbyznys stejně jako její maminka. Na snímcích se usmívá a ochotně pózuje.

Sladila se i s Koktovou

Zatímco se svou dcerkou zvolila Monika podobné outfity úmyslně, na festivalu se potkala mimo jiné s Ornellou Koktovou, která byla nadšená z toho, jak se nevědomky sladily i ony dvě.

Na sociální síti ukázala Ornella fanouškům společnou fotku s Monikou a poslala jim pozdravy z festivalu. Je vidět, že obě ženy si jej užívají naplno.

Atmosféra této události přilákala mnoho slavných tváří a zdá se, že i letošní ročník bude až do konce velkolepý.

Zdroj: Instagram, Expres, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články