Monika Bagárová ukázala pravou rodinnou lásku. Její tatínek si s Ruminkou skvěle rozumí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Každý dědeček s babičkou se nemohou dočkat, až se budou moci věnovat naplno svým vnoučatům a pomáhat dětem s jejich výchovou. Platí to i u slavných. Pro Moniku Bagárovou je rodina velmi důležitá. Na sociální síti ukázala, jak si její dcerka rozumí s dědečkem.


Dvouletá holčička je komediantka, kterou Monika obvykle představuje s šibalským úsměvem na tváři, jak někde pobíhá, tancuje, hraje si. I tohle energické dítě ale občas potřebuje odpočívat, což jde nejlépe v něčím objetí.

A nemusí to být vždy maminka, kdo se k malé Rumince tulí. Jak se ukázalo, skvělým společníkem na sledování pohádek je také dědeček. Právě po jeho boku totiž dcera Bagárové nedávno usínala, zatímco on se zaujetím sledoval dětský program.

Nejlepší dědeček na světě

Na sociální síti se Bagárová podělila se snímkem, který mnoho sledujících dojal. Její otec na něm leží v posteli, v ruce drží tablet a na něm je puštěná s velkou pravděpodobností pohádka, která má uspat malou Ruminku.

Ta se k dědečkovi tiskne a napůl sice na displej kouká, z velké části ale už usíná. „Nejlepší táta a dědeček na světě. Mami, tati, děkuji vám za vše,“ napsala vděčně Monika. Je ráda, že si občas může také odpočinout a se starostí o malou jí pomůže rodina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Zároveň je sama dojatá z toho, jak si její rodiče s Ruminkou rozumí. Kdykoli se tak s celou rodinou vidí, užívá si den naplno. A milou fotografii zachycující dokonalý vztah mezi dědečkem a vnučkou si jednoduše nemohla nechat pro sebe.

Rodina je nejvíc na světě

Stačila jedna fotografie a všem fanouškům Bagárové je jasné, že její dědeček si s Ruminkou skvěle rozumí. Jejich vzájemná láska z fotografie doslova čiší, je pochopitelné, že fanoušci pod snímek připisují spoustu milých slov.

„Tohle je nejvíc na světě… Ne peníze, na majetky, ne bohatství tohoto druhu, tohle je bohatství. Rodina. Pevná a stálá, přeplněná láskou jednoho k druhému,“ napsala jedna z fanynek. „Vašeho tatínka sleduji na instagramu. Kdyby šel naklonovat, stojím v první řadě,“ dodává další.

Rumia je zahrnuta láskou milující rodiny a zdá se, že jí vůbec nic nechybí. V takové společnosti z ní jistě vyroste milá mladá slečna, která má před sebou pozitivní budoucnost. Její maminka i prarodiče se o to rozhodně pokusí zasloužit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články