Monika Bagárová si užívá splněný sen. Na Maledivách ukázala luxusní postavu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová si ráda a často plní své sny. Nikdy se nezapomene pochlubit fanouškům na svém instagramu. Je pravda, že při pohledu na její fotografie řada lidí chápe, proč tomu tak je. Zpěvačku by totiž málokdo tipoval na maminku malé Ruminky. Její postava je dokonalá a v plavkách to vyniká více než kdy jindy.


Rumia Muradova se narodila v roce 2020. Jen dva roky po porodu ale Monika vypadá božsky, a fanoušci tak mají co obdivovat. Teď se po dlouhé době předvedla v plavkách a dokázala, že i ženy po porodu mohou vypadat skvěle.

Na Maledivy se nejspíš chtěla Monika podívat už dlouho. Minimálně to tak působí z popisku fotografií, které sdílela. Připsala k nim totiž, že se jedná o její splněný sen. A řada lidí jistě zpěvačce závidí. U nás už se po největších letních vedrech ochladilo, a užívat si dovolené u moře a na sluníčku tak nejspíš není jen snem právě Bagárové.

Dokonalost v plavkách

Monika Bagárová dobře ví, jak nechat své tělo vyniknout. Ke své snědé kůži zvolila světlé plavky, díky čemuž skvěle ukázala svoje křivky, a fanoušky uchvátila tím, jak dokonale vypadá. Navíc jsou všechny tři fotky vyfoceny v úhlu, kdy je její tělo částečně zakryto stínem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Nejde tak jen o to, jak Monika vypadá, ale také o dokonalou kompozici fotky a možná nějaké drobné úpravy, které před zveřejněním snímku na instagram Bagárová využila. Na dřevěném molu u průzračně čisté vody vypadá zpěvačka bezstarostně a na první pohled je jasné, že si užívá života.

Nejspíš se nemohla rozhodnout, kterou ze tří podobných fotek fanouškům ukáže, proto nakonec nahrála všechny. Zdá se ale, že to nikomu nevadí, že si naopak sledující trojitou dávku její krásy užívají. Minimálně v komentářích se to potvrzuje.

Obdivují ji celebrity i fanoušci

Monika se za své fotky dočkala obdivu nejen od svých sledujících. Snímek okomentovaly také známé tváře, které se s ní objevily v SuperStar. Kromě Patricie Pagáčové, která s ní seděla loni v porotě soutěže, přidala srdíčka i Markéta Konvičková, proti které v roce 2009 v pořadu Monika soupeřila.

„Ty jsi ta nejkrásnější žena a máma, co jsem kdy viděla,“ napsala další sledující v komentářích. A na tom se shodují muži i ženy. Řada lidí obdivuje především to, jak Monika vypadá dokonale dva roky poté, co přivedla na svět roztomilou holčičku.

„Nechápu to. Vaše postava je dokonalá. Jak to zvládáte, jako maminka?“ ptá se další z fanoušků. Monika ale žádnou radu v odpovědi nenabízí. Na všechny komentáře nestíhá reagovat a pravděpodobně i množství srdíček přestala v určité chvíli počítat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články