Monika Bagárová sdílela fotku v ručníku. Jeden ze sledujících se na ni podíval při řízení, teď má auto na odpis

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

V poslední době se na svém instagramu Monika Bagárová chlubí nejvíc se svým novým vztahem a se svou dcerou Rumiou. Nezapomíná ale ani sama na sebe a někdy sdílí jednoduše fotku fanouškům jen tak pro radost. Na té poslední se ukázala jen s ručníkem kolem těla. Jeden ze sledujících se na ni podíval při řízení, což opravdu nebyl ten nejlepší nápad.

Není to poprvé, co Monika v podobném modelu zapózovala. V posledním případě ji fanoušci za ručníkový outfit pochválili, tak se nejspíš rozhodla jim tentokrát ukázat ještě víc.

Žádný popisek není třeba

Monika vsadila tentokrát na stručnost a jednoduchost. Vyfotila se v zrcadle v koupelně těsně poté, co vylezla z vany. Na snímku se usmívá a ukazuje sledujícím své vysoké sebevědomí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Co se týče popisku, ani s ním si nedala moc práce. Emotikon bublinek vystihl dokonale to, že si nejspíš zpěvačka právě užila horkou vanu. I když s takovým příspěvkem nejspíš moc práce nebylo, fanoušci z něj šílí.

Provokace?

„Krasavice,“ píše se hned v prvním komentáři, který sdílela paní Karolína. Uživatelka Tiborrapand se zase ptá, zda Monika fotkou náhodou tak trochu zbytečně neprovokuje.

„Mockrát děkuji. Není nad to se na tebe, Moniko, podívat zrovna ve chvíli zúžení na D1. Auto na odpis, ale já žiju,“ zasmál se pod příspěvkem uživatel David. Ten by však určitě neměl jít příkladem žádnému řidiči.

V dalších komentářích se objevuje jen samá chvála. Sledující se nemohou na zpěvačku vynadívat. Obdivují její odvahu sdílet podobné fotky, někteří by se dokonce prý nejraději stali ručníkem, který má Monika na sobě.

Bagárová zkrátka očividně umí zaujmout. A nepotřebuje k tomu vždy silný příběh nebo fotku s roztomilou dcerou. V jejím případě očividně platí, že méně je někdy více. Méně už ale fanouškům snad ukázat ani nemůže a bude se držet aspoň těch ručníků.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články