Monika Bagárová připravila pro Ruminku narozeninovou oslavu. Vznikla na ní roztomilá fotka s žirafou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Nextfoto

Mít za maminku známou zpěvačku je v některých ohledech velká výhra. Kdo by si nepřál dostat k narozeninám písničku napsanou přímou pro nás? Zpěvačka Monika Bagárová pro svou dceru nazpívala krásnou vzpomínku k druhým narozeninám. Píseň Vysněná je krásným vyznáním pro dceru, která se v klipu také objeví. Kromě písně připravila zpěvačka pro svou dceru krásnou oslavu plnou zvířecích motivů. Oslavu si dle fotek Ruminka velmi užila.

Klip k písni Vysněná plný fotek a videí malé Ruminky si můžete pustit na YouTube.

Dceru překřtili na Dášu

Vybrat jméno pro miminko je vždy těžké. Nejdříve se vybírají obě varianty, poté již konkrétní. Nakonec se zvolí to, které se líbí oběma rodičům a doma pak začnou rodiče jméno různě komolit, až nakonec vybrané jméno zní úplně jinak.

Nejinak tomu je v domácnosti u Moniky Bagárové. Malá dcerka dostala jméno podle babičky z Uzbekistánu. Na jméno jsou rodiče hrdí, ale někteří rodinní příslušníci si zvolili trochu jiné.

Řeč je o Natálii, Moničině sestře. Ta se totiž rozhodla říkat Rumince neobvyklou přezdívkou.

„Dneska jsem si uvědomila, že jsem RUMINCE trochu do jejího budoucího života zavařila. Od té doby, co jí říkám DÁŠO, tak už neslyším její opravdové jméno,“ svěřila se na instagramu Natálie.

Dokonce nechala pro svou neteř vyrobit tričko s nápisem „prostě Dáša“.

„Ono to fakt bylo ze srandy, tak snad mi to jednou promine… No, co se dá dělat! Aspoň máš, DÁŠO, svátek!“ pokračovala Natálie vtipně na instagramu a narážela na to, že jméno Rumi v kalendáři nenajdete, a tedy vlastně holčička neslaví svátek.

Ruminka oslavila druhé narozeniny

Oproti těm minulým, které ještě malá Ruminka nevnímala, si tentokrát své narozeniny a dárky Ruminka užila. Rodiče pro ni nechali udělat krásný dort plný zvířátek a i výzdoba narozeninové party se nesla ve stejném duchu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Je tedy jasné, že Ruminka má moc ráda zvířátka, což je vidět i na další fotce, kde Ruminka pózuje vedle plyšové žirafy. Na fotce je také poznat, jak Ruminka vyrostla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Celé oslavě dominoval béžový velký stan plný polštářků a plyšáků, kde si mohly děti hrát. I stoleček byl velikostně upravený, aby na něj dosáhli malí kamarádi, kteří dorazili na oslavu.

Malá oslavenkyně obdržela i mnoho gratulací od sledujících své maminky.

Zdroje: Instagram, Blesk, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články