Monika Bagárová o rozchodu s Muradovem mluvit nechce. O důvodech rozpadu se spekuluje

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Robert Klejch / CNC / Profimedia

Monika Bagárová svým fanouškům během vánočních svátků sdělila, že se rozchází s otcem své dcery Ruminky Makhmudem Muradovem. Její zpráva všechny šokovala.

Na druhou stranu se o jejich rozchodu hovořilo už několik týdnů předtím, protože Muradov získal pracovní projekt v Uzbekistánu, kde trávil většinu svého času, zatímco jeho partnerka s dcerkou zůstaly v České republice. Rozchod Monika oznámila na svém instagramu.

Muradov měl mít jiný vztah, což popřel

O rozpadu jejich vztahu kolují různé informace, podle některých měl bojovník MMA Moniku dokonce podvádět a v cizí zemi si najít nový vztah. Není to ale pravda, pár rozdělily jiné problémy, o kterých s veřejností nechtějí mluvit.

Jejich partnerství přitom začalo díky Instagramu, kam zpěvačka napsala Muradovi vzkaz. Nakonec se spolu dali dohromady a zplodili dcerku Ruminku, která je velmi podobná svému otci. Z příspěvků na sociálních sítích to vypadala, že tento hvězdný pár nemůže nic rozdělit.

Mladá rodinka prožívala štěstí, které ale netrvalo dlouho. Nedávno se Monika přestala ukazovat s Muradovem po boku a fanoušci vyjádřili obavy, jestli jsou stále spolu a nechystá se něco jako rozchod. Monika nejdříve ujišťovala, že se mají pořád rádi a jsou rodina, nakonec ale přiznala, že je konec, napsal Deník Šíp.

Vánoční svátky pojala jako nejlepší čas, kdy se svěřila se svými pocity. „Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina,“ napsala k rodinnému snímku Monika.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Muradov šel po kariéře, ale přišel o rodinu

Ve svém prohlášení nadále uvedla, že jejich hlavní prioritou je jejich dcera Ruminka, o kterou se budou společně nadále starat. „Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc než láska a rodina. Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady, a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince.“

Muradov za svou rodinou nedorazil ani během vánočních svátků, a tak se začaly objevovat také otázky, jestli si v Uzbekistánu nenašel novou partnerku. Důvody rozchodu si oba nechali pro sebe, protože si své problémy přáli vyřešit v soukromí. Zápasník popřel, že by byl Monice nevěrný.

Podle toho, jak Muradov pracuje, by na nový vztah ani neměl čas. Velmi často odjížděl do Uzbekistánu kvůli vlastnímu podnikání a tím, že se s Monikou neviděli tak často, mezi nimi vznikla díra, která se už nedala zalepit. Stálo ale za to přijít o rodinu kvůli úspěšné kariéře?

Zdroj: Instagram, Deník Šíp

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články