Monika Bagárová o Muradovi nechce mluvit a jeho vízum ji nezajímá. Staví baráček a řeší pokoj pro dceru

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Minulý týden se objevila v médiích zpráva, že Makhmudu Muradovi vypršelo vízum a musel tak odjet z České republiky. Bývalý partner zpěvačky Moniky Bagárové tak přišel o možnost vidět svou dceru.

Jejich vztah byl v poslední době jako na houpačce. Nejprve se rozešli, aby se k sobě následně s velkou slávou vrátili, což stvrdili společnou dovolenou v Dubaji, a nakonec se (prý) rozešli definitivně.

Vazby na uzbeckého prezidenta

Při všech turbulencích oba partneři zmiňovali hlavně zájem dcery, kterou chtěli za každou cenu ochránit.

Stejně je tomu i nyní. Zatímco se Muradov pozastavoval nad tím, že mu po 11 letech bylo ukončeno vízum, tak zpěvačka mlčela. Vysvětloval to tím, že jde možná o jeho blízké vztahy s uzbeckým prezidentem Šavkatem Mirzijojevem, který má mít vazby na Vladimira Putina.

Ačkoliv byla zpěvačka přímo oslovena redakcí Expres, tak se k situaci nechtěla vyjadřovat. O otci své dcery mluvila jako o „panu Muradovi“ a zajímá se prý hlavně o dceřino dobro.

Nakonec se ale k situaci vyjádřila a vypadá to, že ji vůbec netrápí, jaké problémy má její bývalý partner a otec malé Rumi.

Muradova neřeší

„Teďka stavíme domeček, zrovna řešíme dětský pokojíček s návrháři. Užíváme si krásného počasí, krásného období. Ruminka se má nádherně, jak jen se může mít,“ uvedla pro Televizi Nova.

Kromě dcery a baráčku řeší také svou kariéru a v poslední době vydala tři nové singly. Fanoušky zarazil zejména ten s názvem Karma, protože v něm zpívá o toxické lásce. Týká se to jejího vztahu s Muradovem?

„Hudba je emoce, cit. Do hudby člověk může dát všechno, ale samozřejmě hodně přemýšlím nad tím, jaké texty zvolím a co všechno budu chtít o svém životě prozradit, ale detaily ze svého vztahu bych tam řešit nechtěla,“ řekla zpěvačka záhadně.

„Lidi mi tam psali, že to je určitě o mně a o Machovi. Já říkám, že to je úlet, ta skladba už je na světě tři roky, ale vypadá to, že zpívám o svém vztahu. Nechávám to ale na lidech, ať si to promyslí a vezmou si z toho, co potřebují. Ale sranda je, že to vyšlo v tomto období, kdy to tak neskutečně zapadá ,“ dovysvětlila Monika nakonec.

Z jejích vyjádření je však jasné, že ji osud bývalého partnera vůbec nezajímá. Ten však dělá vše pro to, aby se dostal zpět do Česka a ke své dceři.

„Myslím, že ostatní státy mě podpoří a vždycky rády přijmou, než ten stát, který mi prostě bez důvodu neprodloužil vízum. Požádal jsem víc zemí a ony mě přijaly. A řekli mi tam, že mi dají vízum s radostí,“ zní poslední Makhmudovo vyjádření.

Jak budou následující měsíce oba fungovat jako rodiče, ukáže čas. Ale vypadá to, že minimálně Monika má s Muradovem velmi napjaté vztahy.

Zdroje: Televize Nova, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články