Monika Bagárová koupila pozemek za miliony ještě před rozchodem. Řekla, co s ním má teď v plánu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Zhruba před měsícem se objevila informace o tom, že se Monika Bagárová a její partner, MMA zápasník Makhmud Muradov rozešli. Spekulace o tom, proč k tomu došlo, doposud nejsou vyjasněny, kromě toho mají ale fanoušci celou řadu dalších otázek. A média také.

Ta se zajímala před nedávnem o pozemek, který Monika koupila nedaleko Brna za 5,5 milionů korun. Když se extra.cz začalo zajímat o to, zda již při podpisu smlouvy, ke kterému došlo 7. 9. 2021, přemýšlela o rozchodu, Bagárová se konečně rozhodla prolomit mlčení.

Příliš se ale nerozpovídala. Mluvila především o tom, že pozemek kupovala pro své vlastní potřeby a pro vlastní rodinu, její partner údajně o všem věděl. Rozhodně ale tuto investici do budoucna nedělala s tím, že se s přítelem rozejde. K tomu došlo až později.

Zázemí pro malou Ruminku

Po rozchodu bylo jednou z otázek také to, kde bude Monika Bagárová žít s malou dcerou, kterou společně se zápasníkem má. V tom má zpěvačka jasno. Pozemek, do kterého investovala prý především kvůli rodičům, k tomu sloužit bude jenom částečně.

„S Machem jsme se rozešli před necelým měsícem. Pozemek jsem koupila, protože stavím společně s rodiči dům, kde budu mít i své nahrávací studio a kde bude mít do budoucna Ruminka své zázemí, až začnu pořádně koncertovat a pracovat,“ uvedla Bagárová pro Extra.

Dcera je na maminku hodně fixovaná, podle deníku tak nebude rozhodně vyrůstat u babičky s dědečkem, ale se svou matkou. Samozřejmě ale budou mít obě v domě na pozemku svou místnost, kde budou trávit čas, pokud se tam někdy rozhodnou zůstat delší dobu v kuse.

On investuje zase za hranicemi

Zatímco Bagárová s Muradovem žili společně v Praze, její rodina bydlí v Brně. Právě proto je nový pozemek nedaleko města. Předpokládá se, že Monika bude za rodinou více méně dojíždět, jinak ale bude i nadále v pražském bytě. Podle jejích slov ani její bývalý partner nezahálel.

„Pozemek se řešil delší dobu a Mach o tom ví od samého začátku, je to investice a budoucnost, tak jako Mach stejně kupuje a investuje v Uzbekistánu,“ dodala Monika. Prý se k rozchodu neschylovalo už tehdy a skutečně k němu došlo chvíli předtím, než byla média informována.

Každopádně je jasné, že co se peněz týče, ani Monika, ani Makhmud si nemohou stěžovat. Po rozchodu se o peníze nijak výrazně hádat nemusí, oba jsou skvěle zajištění a pozemky, do kterých investují, si mohou dovolit.

Zdroj: extra.cz, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články