Monika Bagárová koncertuje i s dcerou. Tentokrát vyrazily až na Slovensko

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Nextfoto

Monika Bagárová nedávno přiznala, že je v jednom kole a pokud chce pracovat, musí si občas vzít dceru Ruminku s sebou, protože nemá hlídání. A vzala ji také na Slovensko, kde koncertovala.


Monika ale nebyla na pódiu sama, představil se na něm také její kamarád Marián Čekovský, kterého můžete znát jako porotce SuperStar. Porotkyní byla také Monika, takže není divu, že setkání bylo doprovázené objetími a radostí, že se vidí.

Rumia musela na koncert s maminkou

„Po dlouhé době s Mariánem Čekovským. Děkuji tobě i celé tvé kapele za doprovod. Děkujeme, Považská Bystrica,“ napsala zpěvačka k příspěvku na instagramu, ve kterém sdílela hned dvě fotografie.

Na snímku ukázala nejen svého přítele, vysmátého od ucha k uchu, ale také svou dceru, která se příliš nadšeně netváří. Musela delší dobu cestovat, navíc je patrné, že se o ni během vystoupení musel postarat někdo cizí.

Na druhém snímku už je vidět pouze kapela Mariána Čekovského. Koncert si ale Monika podle všeho užila a zvládla ho i s dcerou za zády. Naštěstí je Ruminka už „velká“, takže nepotřebuje tolik pozornosti jako malé miminko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Monika teď zpívá hlavně pro fanoušky a pro dceru

Navíc je Monika pořád v jednom kole, a to nemluvíme pouze o koncertech. Za chvíli ji čeká společně s dcerou velké stěhování. Po druhém rozchodu s Makhmudem Muradovem tak má konečně důvod k radosti.

Otec dvouleté Ruminky se navíc nemůže dostat do České republiky, protože mu zrušili vízum. Sám tak netuší, jestli se s dcerou vůbec uvidí a kdy to bude. Komplikace v podobě víza ale řeší už několik let.

Monika je nyní spokojená sama. Zvládá péči o dceru, ale také vystupovat a natáčet nové album a videoklipy. V jednom z nich si zahrála přímo Ruminka, protože píseň je o ní a bezpodmínečné lásce. Zůstane jí tak navždy odkaz od její slavné maminky.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články