Monika Bagárová důvody rozchodu s Muradovem tají. Jedním z nich má být jiná žena

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
muradov bagarova
Zdroj: Profimedia

Monika Bagárová na svém instagramu oznámila rozchod se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem. O tom, že má pár problémy, se spekulovalo dlouho. Sama zpěvačka je ale usilovně vyvracela, to samé její okolí. Teď už je ale jejich vztah dle všeho minulostí.

„Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina,“ začala svůj příspěvek Monika.

Cítila povinnost být k fanouškům upřímná a uvést na rovinu, jak se věci mají. „Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky, a vím, že spousta z Vás nám držela palce,“ píše také.

Dceři nic chybět nebude

Zveřejnila přitom fotografii, na níž je zachycena s Muradovem i malou Ruminkou, za nimi blikají vánoční světýlka a v pozadí jde zahlédnout i ozdobený stromeček.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika)


Moničinu tvář zdobí úsměv od ucha k uchu a vyzařuje z ní spokojenost. Je to zřejmě poslední podobná fotografie, kterou porotkyně SuperStar zveřejní.

Zpěvačka přitom všechny ujistila, že se oba rodiče budou snažit, aby jejich dceři nechyběla radost ze života.

Jiná žena?

Přesný důvod rozchodu neupřesnila, bylo ale jasné, že Muradov cestuje, věnuje se kariéře a je málo doma. Extra.cz přineslo informaci, že jednou z příčin konce je i jiná žena.

„Že tam má jinou a nějaké důkazy toho, byly poslední kapkou. Už je i odstěhovaná. Hlavně je už smířená. Jako bolí ji to, ale ona to dá. Konečně se může nadechnout. Je to pro ni spíš výhra. Takhle by se utrápila. Dělala pro záchranu fakt maximum,“ řekl prý Extra.cz zdroj z okolí.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články