Monika Babišová se pochlubila fotografiemi ze synovy promoce. Frederik byl přijat na několik zahraničních univerzit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
babisovi
Zdroj: MICHAL SVÁ?EK / MAFRA / Profimedia

O jeho otci se mluví v médiích hodně. Andrej Babiš je zmiňovaný v souvislosti s prezidentskými volbami, kritikou vlády i kauzou Čapí hnízdo. Teď ale nastal čas, aby dostal prostor také jeho syn Frederik. Ten nedávno zakončil školu v cizině a jeho maminka se nestačí chlubit tím, jak má doma úžasného syna.

Na britské střední škole promoval teprve osmnáctiletý mladík s nejlepšími výsledky ze třídy. A to je rozhodně důvod k tomu, aby o něm bylo pořádně slyšet. Alespoň si to myslí Monika Babišová, která snímky svého syna zaplňuje v poslední době instagram.

Školu dokončil sice už v létě, hrdost jeho maminky ale nebere konce. Postupně se pochlubila s několika snímky a teď přidala další, na které je její syn v obleku po boku starší sestry Vivien. Oběma jim to moc sluší a je vidět, že Frederik je na svůj úspěch pyšný.

Nejlepší v ročníku

„Jsem na tebe hrdá,“ připsala Monika Babišová pod několik prvních fotografií. U těch dalších už byla slova zbytečná a ona k nim tak jen podotkla, že jde o zážitky z léta, které ovšem doposud naplňují její srdce radostí.

Frederik Babiš nejenže úspěšně dokončil školu, v oboru byznys se mu navíc podařilo odpromovat jako nejlepšímu z ročníku. Rodiče na něho tak mohou být hrdí právem. Stejně tak i jeho starší sestra, která je na poslední zveřejněné fotce s ním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mona (@monikababisova)

Otce nezapře

Je mu sice teprve 18, už teď je ale podobný svému otci. Kromě jasných rysů v obličeji, které prozrazují otcovy geny, v obleku vypadá, jako kdyby se právě chystal na nějakou tu vládní schůzi.

Zdá se, že ani fanoušci Babišovy rodiny nemají slov. Pod snímkem, na kterém se mladík hrdě usmívá, se objevují jen srdíčka.

Nevypadá to, že by se chtěly Babišovy děti nějak angažovat třeba v showbyznysu nebo být jakkoli na očích. Frederik se totiž na veřejnosti příliš neukazuje, podobně to má jeho sestra. Sociální síť jejich maminky je tak pravděpodobně jediné místo, kde je můžeme pravidelně vidět.

A kam dál povedou Frederikovy kroky? Byl přijat na několik zahraničních univerzit, které s otcem objížděl, aby se mohl lépe rozhodnout, kterou si vybere jako své další působiště.

Zdroj: Expres, Instagram, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články