Monika Absolonová v karanténě vzpomíná na zesnulého přítele, který je pro ni nenahraditelný. Chybí jí i po 6 letech

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Absolonova Monika
Zdroj: Profimedia

Oblíbená zpěvačka a herečka Monika Absolonová ráda využívá sociální sítě. Se svými fanoušky sdílí nejenom to dobré, ale i to, co ji zrovna trápí. Nedávno tak například zavzpomínala na svého dobrého kamaráda, který bohužel už není mezi živými.

Monika Absolonová to v poslední době nemá příliš lehké. V létě ji čekal velmi bolestný rozchod s otcem jejích dvou synů, hokejistou Tomášem Hornou.

Krátí si čas v karanténě

Epidemie koronaviru pak paralyzovala celou kulturní scénu. Monika se tak nemohla realizovat ani v práci. Korunou všeho je, že sama zpěvačka nyní marodí s covidem, a to už podruhé.

Karanténu si sympatická umělkyně krátí prohlížením starých fotografií. O jednu se podělila se svými sledujícími na svém instagramovém účtu.

Vzpomínka na přítele

Na snímku je zpěvačka se svým letitým a velmi dobrým kamarádem Františkem Jandou. Ten tragicky zemřel v roce 2015. Bylo mu teprve čtyřicet osm let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

„Pokaždé, když se mi něco děje, mám chuť zvednout telefon a vše mu říct. Ať byl na jakékoliv straně zeměkoule, vždycky mi zvedl telefon, vyslechl, poradil a tím mi strašně pomohl. Není pravda, že jsou lidi nahraditelní… Nejsou,“ uvedla v dojemném popisku zpěvačka.

František Janda byl šéf Evropské šermířské konfederace, ale také filmový producent. S Monikou se znali dlouhá léta, ta dokonce jeden čas chodila s jeho bratrem Vratislavem.

Zemřel v letadle

V listopadu roku 2015 letěl do Tokia, kde měl dozorovat turnaj Světového poháru v šermu. Během letu dostal infarkt a nikdo mu už nedokázal pomoci.

Sama zpěvačka byla tehdy už v devátém měsíci těhotenství a celou situaci velmi špatně zvládala. Jak je vidět, tyto rány nikdy nepřebolí.

Zdroj: Blesk.cz, Expres.cz, Idnes.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články