Monika Absolonová se ukázala ve svatebním. Začala totiž moderovat novou reality show

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Nextfoto

Monika Absolonová se zhostila role moderátorky nové reality show Den jako sen, kterou můžete pravidelně sledovat od pondělního večera. A natáčení si velmi užila.

Zpěvačka se na tuto roli hodí dokonale. Sice má za sebou vztah, který relativně nedávno ukončila, ale je teď spokojená. Vypadá velmi dobře a především je to teď máma dvou synů, se kterými se snaží trávit hodně času. Svatební téma jí ale vůbec nevadí, spíše naopak.

Absolonová i snoubenci si celé natáčení užili

„Tak už dnes ve 21:35 uvidíte první díl pořadu Den jak sen na Primě. Půlroční natáčení a snažení mnoha lidí se konečně dostane k Vám na obrazovky,“ zvala v pondělí zpěvačka diváky k televizím.

Nezapomněla poděkovat nejen celému týmu, ale zmínila také Libora Boučka, který ji podle všeho doporučil jako moderátorku. Role se zhostila opravdu dokonale, protože je to citlivá duše a během natáčení nebylo o emoční situace nouze.

„Snad se Vám náš pořad bude líbit. Mě natáčení moc bavilo, stejně jako všechny naše páry. Ať jsou šťastní, spokojení a zdraví,“ vyjádřila na závěr přání. Ke svému příspěvku navíc připojila vlastní fotografii ve svatebním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

Dočká se Monika svatby?

Absolonová se netají tím, že je z natáčení nové show naměkko. A dojaté byly také fanynky na jejím instagramu, kde se sama zpěvačka ukázala ve svatebních šatech, které by jí velmi slušely, pokud by se chtěla vdát.

Vybrala si dlouhé bílé šaty, které byly v horní části zdobené krajkou. Výstřih je decentní, ale rozhodně upoutá. Rozparek sukně sahá vysoko nad úroveň stehen. K tomu má vlasy sčesané do drdolu.

Monika dostala od sledujících pochvalu nejen za to, že svou práci dělá dobře, ale také za to, že se dokáže vcítit do kůže párů, které se pro svatbu rozhodly. V pořadu pak můžete vidět nejen klasickou svatbu, ale také netradiční obřady.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články