Monika Absolonová přiblížila detaily proměny v Mekyho Žbirku ve Tváři. Pochválila šikovného maskéra

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
monika absolonova
Zdroj: Profimedia

Další řada oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas odstartovala a o velké přeměny opět není nouze. Velkou proměnou nyní prošla oblíbená zpěvačka Monika Absolonová.

Přeměna s nádechem smutku

Monika Absolonová vtrhla do nové řady s velkou vervou. V prvním kole všichni žasli nad její přeměnou v Adele. Nyní byla její přeměna ještě náročnější. Zaprvé proto, že se jednalo o muže, a za druhé proto, že tím mužem byl nedávno zesnulý Miro Žbirka.

Miroslav Žbirka zemřel koncem minulého roku a fanoušci i přátelé se doteď z jeho náhlé smrti nemohou vzpamatovat. Dle sdělení jeho manželky pro Blesk trpěl nějakou specifickou bakterií, na kterou se snažili lékaři najít vhodná antibiotika. Její slova zněla pozitivně, o to více byla zpěvákova smrt pro všechny překvapením.

Monika si tedy byla vědoma, jak těžkou roli dostala, a zhostila se jí velmi citlivě.

Ukázala přeměnu

Mnoho z vás jistě občas přemýšlelo, jak taková proměna probíhá. Monika Absolonová své fanoušky proměnou provedla na svém instagramu. Na jednotlivých fotkách ukázala, jak maskéři změnili její nos a zúžili ústa.

View this post on Instagram

A post shared by Monika Absolonova (@monika_absolonova)

Jak uvedla, maskéři měli největší problém s úpravou jejích úst. Ale vše se nakonec podařilo výborně a na výsledek se můžete podívat v novém díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články