Monika Absolonová přenechala vaření v přímém přenosu Bobu Kleplovi. Kvůli nemoci odbíhala na záchod

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Absolonova
Zdroj: Nextfoto

Monika Absolonová se na svém instagramu ráda dělí o své kulinářské dovednostmi. Tentokrát společně s Bobem Kleplem vařila pokrm s názvem adžabsandal. Jenomže se jí udělalo už na začátku videa zle a po zbytek natáčení sotva stála na nohou.

Na začátku videa se Monika omluvila fanouškům za to, že jí není dobře. Uvedla, že bude víc než ona vařit spíš její kolega Bob. Ten se role ujal velmi zodpovědně. Nic jiného mu ani nezbylo.

Neustálé odbíhání

Na Monice bylo vidět, že jí opravdu není dobře. Snažila se sice se sledujícími komunikovat, neustále se ale musela o něco opírat, aby neupadla, a odbíhala na toaletu.

„Až zas poběžíš kolem, tak se zastav,“ snažil se vtipkovat kameraman, aby odlehčil situaci.

Absolonová uvedla, že když si sedne, je jí velmi zle. Pak prohlásila, že „asi bude blinkat“ a opět opustila záběr.

Nevolnost pravděpodobně chytla od svého syna. Tak teď jen doufejme, že za pár dní nebude s nemocí ležet i Bob.

Pozdravy fanoušků

Pokud člověka něco dokáže uzdravit ještě rychleji než ležení a léky, tak je to podpora ostatních. A tu Monika rozhodně má. Během odpočívání v posteli si pak mohla přečíst milé komentáře, které jí pod video lidé poslali.

„Moničko, brzo se uzdravte! A pánové zvládli vaření na 1*, Bobíček a Přenoska jsou úžasní, nejlepší, ale chybí mi tam vaše energie… Tak šup šup, ať jste zas brzy fit,“ vzkázala například paní Martina.

Uživatelka Vendula pak Moniku lituje a uvádí, že moc dobře ví, jaké to je, když ze školy přinesou děti nějaký ten moribundus.

„Prošli jsme si tím doma všichni, na záchodě se dveře netrhly. Ale naštěstí nám bylo zle jen jeden až dva dny. Tak ať jste také brzo fit,“ uvedla.

Snad se Absolonová z problémů brzy dostane a další díl vaření už bude opět stát na vlastních nohách a vezme vše pevně do svých rukou.

Bob to sice zvládl skvěle, sem tam ale bylo vidět, že se o svou kolegyni strachuje a přeje si hlavně, aby byla brzy v pořádku.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články