Monika Absolonová překvapila sama sebe postavou v plavkách. Takové tělo byste chtěli také

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
monika absolonová 1
monika absolonová 1

Monika Absolonová patří k těm více aktivním uživatelům sociálních sítí. V době, kdy nemůže vidět své fanoušky naživo, se s nimi spojuje často přes Instagram. Nyní zveřejnila pár vzpomínkových fotek.

Česká zpěvačka a herečka Monika Absolonová se v době pandemie těší hlavně ze svých dvou synů Tadeáše a Matouše.
Na sociálních sítích pravidelně zveřejňuje místa, kde tráví svůj čas. Například příchod nového roku trávili na Šumavě.

Vzpomínky na Thajsko

Nyní zveřejnila vzpomínkové fotky z pláže z dovolené v Thajsku.

„Tak jsem koukala do telefonu a prohlížela fotky. Tahle je z dovolené v Thajsku v lednu v roce 2014. Asi vážně začnu zase něco se sebou dělat. Jsem úplně překvapená, že se sama sobě líbím. Škoda, že jsem to tak tenkrát nevnímala,“ zavtipkovala Monika.

Na fotce je rozesmátá Monika v pruhovaných bikinách, kde má postavičku jak lusk. Během sedmi let ale stačila odrodit dva syny, nemusí tak smutnit, že postava není, co bývala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

„Ale když se budu snažit zhubnout… zase… byla bych ráda, kdyby mi ta vůle a odhodlání vydržela aspoň jeden celý den,“ dodala Monika na konec příspěvku.

Stejný večer skrze přímý přenos na Instagramu už řádila v kuchyni s vařením díky spolupráci se supermarketovým řetězcem.

Hubená Móňa

V duchu vzpomínek Monika pokračovala i další den. „Tak včera jsem se hrabala v telefonu a nacházela jen fotky s hubenou Móňou, žádnou tetou,“ sarkasticky sama sebe zkritizovala u archivní fotky z pořadu Nikdo není dokonalý, který byl v televizi v repríze.

Brala to ve vtipu za provokaci. „Já se vážně naštvu a něco udělám! Sežeru čokoládu!“ komentovala dál Monika.
Ostatně nebyla by jediná, koho postava aktuálně trápí. Fitness centra jsou na neurčito zavřená a tělo má přes zimu přirozenou potřebu se obalovat. Do léta a plavkové sezóny je daleko, tak žádný stres.

Autor: Naďa Brožová

Související články