Monika Absolonová popsala svůj rok po rozvodu. Myslela i na zajištění svých synů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Nextfoto

Loni na jaře se Monika Absolonová rozešla s hokejistou Tomášem Hornou, otcem svých dvou synů. Dlouho nedokázala o celé situaci mluvit, velmi ji to všechno vzalo a v médiích se tématu spíše vyhýbala. Teď už se ale nebojí říci, že je opět konečně šťastná.

„Rozchod je vždycky smutný, zvlášť když jsou v něm děti,“ svěřila se koncem loňského roku Monika podle serveru iDNES. Tehdy přiznala, že dlouho nedokázala celou situaci zpracovat, pak jí ale došlo, že se s rozchodem člověk také obvykle zbaví nějakého velkého problému a výrazně se mu uleví.

Se smíchem se svěřila, že jediné, co potřebuje, je někdo, kdo by ji zbavil myší. Ty se jí totiž usadily na chalupě a ona netušila, jak se s nimi vypořádat. A chalupa je vlastně to jediné, co ji trápí i v současné době. Zatímco jinak vede poměrně spokojený život, domek, na který nemá všechna úřední povolení, chátrá.

Jen dva muži v jejím životě mají místo

Po rozchodu s Hornou Monika věnovala veškerou svou energii oběma synům. Šestiletý Tadeáš a tříletý Matouš jsou podle jejích slov jediní dva muži, kteří mají v jejím životě místo. Je hrdá na to, jak její děti krásně rostou, a dokonce právě kvůli nim vzala jednu konkrétní roli.

Absolonová se stane v novém muzikálu Noc na Karlštejně císařovnou Eliškou. „Chci, aby mě kluci konečně viděli jako princeznu. Budu mít krásné šaty, paruku s dlouhými vlasy, takhle mě nikdy neviděli,“ svěřila se pro Blesk dnes už usměvavá zpěvačka.

Přiznala, že ačkoli jsou její synové ještě malí a příliš tomu nerozumí, ona myslí na jejich budoucnost už teď. Člověk totiž nikdy neví, co se může stát. Monika chtěla, aby měly její děti jistotu, že po ní jednou něco zdědí. A také, že budou mít v dospělosti kam jít. Proto s přerozdělováním majetku začala možná až trochu brzy.

Všechno se točí okolo bydlení

„Oba jsem zajistila bytem, až dospějí, tak aby mohli odejít do svého. Poučila jsem se z chyb a konečně žiju. Tenhle rok je nejkrásnějším v mém životě, vše se mi daří a mám se opravdu krásně,“ rozplývá se hudebnice. Ačkoli ještě před časem to vypadalo, že rozchod nepřekoná, dnes je z ní úplně jiný člověk.

Věnovat by se teď chtěla nejvíce muzikálu, svým dětem a také chátrající chalupě. V posledním bodě jí ale brání úřady, které ještě nevydaly všechna potřebná povolení, a Monika tak musí na svůj velký sen čekat. „Rekonstrukce je v nedohlednu, než vyřešíme všechny úřední záležitosti, žádosti, povolení a tak dále. Do té doby se s tím nedá nic dělat,“ vysvětlila.

„Kamarádi jí říkají perníková chaloupka, tu odpadne okno, tu taška… Snad získám všechna povolení dřív, než spadne. Mám představu, jak krásně bych ji zrekonstruovala, ale teď to nejde,“ dodává napůl se smutkem, napůl ale také s nadějí, že jednou přijde den, kdy se do přestavby domu skutečně pustí.

Zdroj: Blesk, Frekvence1, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články