Monika Absolonová oblékla syny do stejných mikin. Usměvavá dvojka rozněžnila řadu maminek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Nextfoto

Monice Absolonové je dnes 45 let. Vychovává dva syny, kteří pro ni znamenají všechno. Obě děti ale měla doslova na poslední chvíli a přiznává, že je skutečně ráda, že to ještě stihla. Během druhého těhotenství se už dokonce obávala, jestli nenastanou nějaké komplikace, to se ale naštěstí nestalo.

„Já už jsem déle čekat nemohla. Když jsem rodila Tadeáše, bylo mi třicet devět a u Matouše čtyřicet dva. A i když se to dneska hodně posunulo, není to ideální. To vám řekne každý lékař,“ svěřila se před třemi roky zpěvačka v Show Jana Krause.

Podle iDNES jí v začátcích hodně pomáhal její partner Tomáš Horna, který je otcem obou synů. S tím dnes ale už nežije, prošli si velmi komplikovaným rozchodem. V tu chvíli pro ni byla důležitá její maminka, která jí s péčí o chlapce pomohla.

S prací by nikdy neskončila

Po narození prvního syna se Monice výrazně změnil život. Nikdy ale neuvažovala o tom, že by práci měla postavit na druhou kolej. Chce, aby na ni jednou synové byli hrdí. I proto odmítá, že by někdy se zpěvem a účinkováním v muzikálech měla skončit.

„To ne. Je to něco, co je moje nedílná součást, a vím, že bych byla nešťastná, kdybych to nemohla dělat. Pro mě je zpívání fyzická potřeba. Vlastně i psychická, protože si tím zároveň vyventiluju všechny emoce, co v sobě mám, a je mi líp,“ svěřila se v rozhovoru.

Nicméně synové pro ni znamenají všechno, a i se svou kariérou se o ně zvládá dokonale starat. Na letošní Den dětí se pochlubila na svém instagramu s tím, jak její chlapci vyrůstají a jak jim to sluší ve stejném outfitu.

Zdravé a šťastné děti

„Krásný mezinárodní Den dětí nám všem bez ohledu na věk. Ať jsou všechny děti v dětském věku šťastné a zdravé, ať jim nikdo nijak neubližuje. Tadeáš a Matouš, lásky moje,“ napsala Monika k fotce, na které ukázala fanouškům své dva chlapce. Ty oblékla do stejných mikin.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

Usměvavá dvojka rozněžnila řadu maminek, které klukům poslaly přání, některé se pochlubily tím, že i ony právě doma prožívají velkolepou oslavu se svými ratolestmi. Ze snímku, který Absolonová sdílela, to vypadá, že jsou chlapci šťastní a spokojení a že mají vše, co si mohou přát.

A takový dětský úsměv je tou nejlepší odměnou pro každou maminku, která pro své děti dělá maximum. Absolonová je jistě už dnes na oba syny hrdá a do budoucna bude mít mnoho příležitostí se pyšnit jejich úspěchy a splněnými životními sny. Prozatím ale mají ještě na takové věci čas a je dobře, že si užívají krásně prožité dětské dny.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články