Monika Absolonová nedávno shodila pár kilo. Svůj nový vzhled zúročila v elegantním černém kostýmku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Nextfoto

Monice Absolonové se nedávno podařilo shodit výraznou váhu a je teď na svou postavu velmi hrdá. Proto se není čemu divit, že se ve společnosti ukazuje s úsměvem a ve slušivém oblečení, ve kterém její nová figura krásně vynikne. Nedávno se předvedla v černém kostýmku a fanouškům vyrazila dech.


Po rozchodu s Tomášem Hornou se nějaký čas Monika necítila nejlépe. Tak velká životní změna člověka vždy zasáhne. Projevilo se to i na zpěvaččině váze. Je ale třeba říci, že díky tomu teď vypadá dokonale. Vždy jí to velmi slušelo, ale těch pár kilo dole je opravdu velká změna.

„Rozvodová dieta u mě vždy fungovala nejlépe! Ale jsem sama překvapená, jak rychle to šlo dolů. Bohužel za dost vysokou cenu,“ svěřila se v červnu Blesku. Fanoušci na ní od té doby mohou oči nechat a Monika si své nové já náležitě užívá.

Zdravé sebevědomí

Když člověk dobře vypadá, měl by to sám na sobě ocenit. Zdravé sebevědomí je důležité. A jak se ukazuje, Monika ho rozhodně má. Na instagramu se často pochlubí zážitky ze života a tentokrát se nebála ukázat, jak jí to slušelo na jedné ze společenských akcí.

„Den jak sen,“ napsala očividně velmi pozitivně naladěná zpěvačka ke krátkému videu. Na tom pózuje ve slušivém černém kostýmku a usmívá se na fanoušky.  Její pozitivní energie má své opodstatnění, vypadá totiž opravdu dobře.

A není to jen zásluhou toho, že v poslední době shodila kilogramy. Monika ukázala, že dobře ví, co jí sedne a co má s čím sladit. Celý příspěvek je tak harmonie pro oči a ve spojení s Moničiným sympatickým pohledem také pro duši.

Elegantní černá

Monika zvolila pro zvýraznění své postavy černou barvu. K černému topu oblékla úzké kalhoty a sako, model doplnila bílými sandálky na vysokém podpatku. Nejen díky němu, ale i pro své odhalené kotníky vypadala zpěvačka vyšší. Přívěšek na krku zdokonalil celkový dojem.

Absolonová díky svému modelu předvedla, že v módě se vyzná a umí se obléknout tak, aby zaujala a vypadala patřičně v dané situaci.

Důležité je ale i to, že si Monika uvědomuje, že má právo se podobným výkonem pochlubit. Milé komentáře pod jejím videem na sociální síti jsou jen dalšími důvody k úsměvu.

Je tak jasné, že příště se zpěvačka opět blýskne v nějakém nepřekonatelně elegantním outfitu.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články