Monica z Přátel ráda pózuje se svými chlupáči. Bohužel jí dávají svými výrazy jasně najevo, co si o ní myslí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
courteney cox 1
courteney cox 1

Courteney Cox znají všichni na celém světě jako Monicu ze seriálu Přátelé. Do povědomí se herečka dostala i díky svým plastikám. Málokdo však ví, že je to velká milovnice pejsků.

Lásku ke zvířatům má Courteney Cox podobnou jako její velká kamarádka Jennifer Aniston, se kterou se přátelí právě od dob legendárního seriálu. Představitelka Rachel si dokonce jméno jednoho ze svých psů nechala vytetovat, aby ho měla pořád u sebe.

To Courteney až takhle daleko nezašla, ale i přesto jsou čtyřnozí miláčci jejími věrnými společníky.

Hafany se chlubí na Instagramu

Stejně jako její postava je i Courteney velkou milovnicí psů. Doma má herečka dva psy, kteří jsou rasy Kavalír King Charles Španěl a jsou to její velké lásky.

Jmenují se Lily a Beara a často sdílí jejich fotky na sociálních sítích. Není se čemu divit, protože oba dva jsou neskutečně roztomilí.

Zdroj: Profimedia

A vypadá to, že pejskové jsou i chytří, protože často reagují na různá videa. A nikoho nepřekvapí, že nadšení jsou i ze seriálu Přátelé, který jim prý jejich panička často pouští. Jsou to také velcí mazlové, protože se ke své lidské mámě velmi rádi tulí.

Na focení je ale moc neužije, jeden se tváří, že by nejraději vzal nohy na ramena, a druhý na fotografa rovnou vyplazuje jazyk.

Zachránil je pohotový fotograf

O své dvě lásky ale herečka v roce 2019 málem přišla. Pejskové jí nečekaně utekli na rušnou dálnici Pacific Coast Highway.

Naštěstí u toho byl pohotový fotograf, který se pejskům postavil do cesty, a tím jim zachránil život.

Herečka hned vyběhla za nimi a musela být štěstím bez sebe, když jí fotograf podával živé psíky. Na fotkách z místa bylo znát, že je velmi ráda, že se pejskům nic nestalo a ani jí nevadilo, že ji další fotografové fotí.

Herečka své pejsky chrání a je možné, že jí dokonce suplují děti. I přesto má doma nádhernou dceru Coco, která jako by své matce z oka vypadla.

Socha nebo živý pes?

Za čtyři roky herečka oslaví šedesáté narozeniny a možná bude uvažovat nad živým dárkem. Její pejskové totiž už nejsou nejmladší, jeden oslavil deváté a druhý desáté narozeniny.

Tak snad nedostane sochu bílého porcelánového psa, který se objevil i v seriálu Přátelé. Toho si s sebou přinesl Joey, když se vracel do Chandlerova bytu.

Sochu na natáčení tehdy přinesla Jennifer Aniston. Původně se socha měla objevit jen v jedné epizodě, ale tvůrcům se zalíbila, a dostala tak větší prostor.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články