Módní policie: Zuzana Stivínová vypadala, jako by obrostla mechem. Přesto vynesla bezkonkurenční outfit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zuzana stivinova
Zdroj: Profimedia

Kde se objeví, tam zazáří nějakým svým originálním outfitem. Zuzana Stivínová je mezi fanoušky známá jako herečka, která se na společenských akcích vždy ukáže v něčem zajímavém. Ojedinělé šaty, výrazné barvené kostýmy a originalita ji doprovázejí celý její život.

Ani tentokrát Stivínová nezklamala. Na premiéře nové série Guru se objevila mezi dalšími známými osobami, novinářům se ale neměla šanci vyhnout. Opět totiž dokázala, že když někam přijde, rozhodně to stojí za to. Fanouškům tak předvedla doslova novodobé Pohádky z mechu a kapradí.

Tak by se dal minimálně nazvat její zelený model, kterým si ihned získala pozornost všech přítomných. O tom, že je akce společenskou událostí, na kterou by měl přijít člověk v obleku, Zuzana ani chvíli nepochybovala. Jenomže tenhle dámský kostým není úplně běžně k dostání v prodejnách.

Elegantní a originální

Zuzana na premiéru dorazila v sytě zeleném kalhotovém kostýmu s rozepnutým sakem. Kromě barvy ale zaujal všechny také materiál. I z fotografií je totiž jasné, že si na ni chtěl hned každý sáhnout a pochválit semiš, do kterého se oblékla. Zuzana pod sako zvolila černou ke krku zapnutou košili a jako doplněk černou kabelku.

zuzana stivinova

Zdroj: Profimedia

Ani černými botami nic nezkazila, jediné, co by se snad dalo herečce vytknout, jsou červené brýle zastrčené za košilí, jinak ale vypadá i v takovém modelu dokonale. A to je možná její kouzlo, protože kdyby se podobně oblékl kdokoli jiný, nejspíš by byl za blázna.

Originální umělkyně ale ví, co si může dovolit. Umí se zatvářit sebevědomě a ukázat, že si dobře uvědomuje, jak zvláštně možná působí, zároveň je ale na svou originalitu hrdá. Kdyby se oblékla do běžného společenského oděvu a zapadla v davu, nebyla by to ona.

Sympatická žena s obřím úsměvem

Zuzana Stivínová sice přišla na akci v obleku, ve kterém vypadala trochu jako zarostlá mechem, ale stačil jeden obrovský úsměv a její kostým se proměnil v dokonalý model, který vystihuje její osobnost. Originální žena, která se jednoduše nebojí ničeho.

Rozhodně se tak dá říci, že i když by venku nejspíš splývala s přírodou, v davu slavných osobnostní naopak vynikla a právě proto se dostala do hledáčku novinářů, kteří později mohli její fotografie ukázat světu. Co říkáte na její originální oblek vy?

Už teď je jasné, že až se zase příště někde Stivínová objeví, fotografové budou hned vědět, na koho se zaměřit. Jakou českou večerníčkovou pohádku zvolí jako motiv obleku Stivínová tentokrát? Prozatím se fanoušci musí nechat překvapit.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články