Módní policie: Zuzana Plačková dorazila na premiéru oblečená jako fanynka Matrixu. Kabelku za 150 000 nechala doma

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zuzana Plackova
Zdroj: Profimedia

Milovníci fantasy a záhad se konečně dočkali. Voyo v polovině června spustí nový pětidílný seriál s názvem Vědma. Na jeho premiéru v bratislavském kině včera dorazila celá řada celebrit. Zuzana Plačková si ale očividně spletla fantasy seriál s trochu jiným žánrem. Na událost totiž dorazila oblečená spíše jako fanynka Matrixu.

Příběh seriálu Vědma je zasazen do současnosti, odhaluje ale děsivá tajemství minulosti. Ve snímku se hodně mluví o nesmrtelnosti a o tajemstvích Prahy z 16. století, popisuje stručně TV Nova.

Zuzana Plačková přesto na premiéře vypadala, jako kdyby dorazila z budoucnosti. Zvolila opravdu netradiční oblečení. Člověk by totiž očekával spíše společenské šaty, nebo alespoň něco tematicky laděného.

Její oblíbený film je jasný

Už od pohledu je jasné, že Plačková miluje Matrix. Klidně by si v něm mohla zahrát. Na premiéru Vědmy totiž dorazila v krátkých upnutých šatech připomínajících potápěčský neopren se zeleně svítivými pruhy.

Zuzana Strausz Plačková

Zdroj: Profimedia

K modelu zvolila černé silonky a tenisky. Ty sice ladily s tím, co měla na sobě, společenský dojem ale příliš neudělaly. Korunu všemu pak Plačková nasadila černými slunečními brýlemi.

Jelikož v sále slunce nesvítilo, připomínala influencerka spíše tajnou agentku, která si svou speciální výstroj nemůže sundat ani v místnosti.

Alespoň v jedné věci ale udělala Plačková pozitivní rozhodnutí. Usoudila, že růžová kabelka za 150 000, kterou dostala podle Blesku od partnera za porod syna, se k modelu nehodí. Nechala ji tak raději doma.

Prsa do ruky

Na Slovensku je influencerka známá v mnoha ohledech. Nemálo lidí si ji spojilo třeba s jejím bujným hrudníkem. Tomu je už ale nějaký ten čas konec, jak ukázala Plačková i ve zmíněném neoprenu. Nedávno si totiž nechala prsa zmenšit.

„Na konzultaci jsem byla už jako těhotná, na termín jsem čekala rok. S panem doktorem jsme vybrali velikost 325 mililitrů, na moji výšku takové pevňoučké trojky do ruky. Jsem nadmíru spokojená,“ svěřila se v dubnu na svém instagramu.

Zdroj: TV Nova, BleskInstagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články