Módní policie: Zorka Hejdová svým outfitem znovu přivolává léto. Zelený top sotva zakryl její přednosti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zorka hejdova
Zdroj: Nextfoto

Zorka Hejdová se po několika dnech ukázala svým sledujícím na instagramu v novém outfitu, ve kterém vynikly především její přednosti. Zorka má ráda styl a nebojí se ho ukázat. A fanynky šílí.


Zorka se pravidelně ukazuje na významných akcích a není divu, že musí udržovat krok s módou. Obléká se ale velmi ráda a rovněž doporučuje ostatním ženám produkty, které má sama vyzkoušené. A také je neustále v pracovním nasazení, nyní připravuje podcast.

Fanynky chtějí tipy na její super kousky

Sledující se netají tím, že by se chtěly oblékat stejně jako Zorka. A není divu. Zorka totiž vypadá fantasticky a vedle svého muže jen září. Oba jsou velmi úspěšní v tom, co dělají, a jejich vztah jen kvete.

Zorka se nyní ukázala v outfitu, který je vyloženě letní. Zelený top, který oblékla, jen sotva zakryje její přednosti. Ten doplnila kalhotami v barvě velbloudí srsti, které sahaly z jedné strany až na zem, z té druhé až k pasu.

Celý tento model moderátorka a influencerka doplnila malinkou kabelkou a bílými sandálky. Na oči sluneční brýle a mohla vyrazit do města. A hned se objevily otázky, kde koupila vrchní díl a odkud jsou kalhoty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

Zorka je krásná vitální žena

„Ta Zorka si může vzít na sebe i pytel,“ netají se s obdivem jeden ze sledujících. Ostatní posílají alespoň srdíčka. Zorka se nechala vyfotit hned několikrát, a jestli jste zvyklí na její úsměv, tak ten na snímcích chybí.

Ukazuje se jako správná modelka, která ví, co se zrovna nosí. Tento model jí velmi sluší a fanoušci se těší, co si na sebe oblékne příště. Denně je totiž zásobuje nejen oblečením, ale také kosmetickými vychytávkami.

Navíc připravuje další díly svého podcastu, který sledující také vychvalují. Na nedostatek práce si tak nemůže stěžovat, ale občas je toho na ní hodně. Velkou oporu má ve svém manželovi, protože často společně vyráží na dovolené nebo víkendové pobyty.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články