Módní policie: Veronika Žilková změnila po rozchodu styl oblékání. S neforemnou sukní ale šlápla vedle

od Denisa Weisová
< 1 minuta čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Česká herečka Veronika Žilková chytla v šedesáti letech po nečekaném rozchodu s Martinem Stropnickým druhý dech. Jedna z jejích fanynek jí totiž poradila, že by měla do svého usedlého já vnést trochu nové energie, a ona se rozhodla radou inspirovat.

Po rozvodu chtěla otočit svůj styl o sto osmdesát stupňů

A tak jsme mohli na instagramu vidět fotku nového vzhledu Veroniky. Rozhodla se pro koupi červeného křiváku. Podobný můžeme v poslední době vídat na celebritách i na ostatních lidech velmi často. Kožené bundy totiž přicházejí zpátky do módy, a to, na rozdíl od dřívějších temně černých, ve všech možných pestrých barvách.

Červená je zrovna jedna z nejčastějších, a přestože ji vídáme docela často, například na Evě Burešové v seriálu ZOO, i tak dokáže překvapit. Veronika v ní vypadá jako znovuzrozená. Červená barva totiž značí ženskost a smyslnost. Je opravdu nápadná a upoutává na sebe pozornost už z dálky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovastropnicka)

Celkový dojem bohužel zničila neforemná sukně

Veronika nezvolila příliš svítivý ani příliš tmavý odstín, a i střihem jí bundička opravdu sekne. To se bohužel nedá říct o široké, neforemné sukni, kterou herečka na fotografii krásný křivák doplnila. Ačkoliv barevně se s bundou nijak nebije, tvarově ani stylem k ní bohužel pro Veroniku vůbec nesedne.

„Dobrou radu je dobré poslechnout. Jedna z vás, milé sledující, mně poradila zahodit usedlé oblečení a koupit si křivák. Měla pravdu. Radost za 600 korun. Inspirace,“ zněl popisek oné fotografie. Jak se zdá, módními znalostmi herečka příliš neoplývá.

Možná by se mohla ona fanynka ještě jednou ozvat a doporučit Veronice ke křiváku ještě nějaké pěkné kalhoty.

Zdroj: Instagram

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články