Módní policie: Veronika Khek Kubařová zkrátila vlasy a oblékla na míru šitý korzet. Skvostněji snad ještě nevypadala

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
veronika khek kubarova
Zdroj: Nextfoto

Není od věci čas od času oživit svůj účes, ve světě showbyznysu to platí ještě dvojnásob. Krásná herečka Veronika Khek Kubařová si zřejmě řekla, že jaro je ideální čas na zkracování, stejně jako tomu bylo v legendárních Postřižinách. V jejím případě se jednalo o zásah do černého, lépe řečeno do červeného. 

Veronika Khek Kubařová si zahrála nedávno v pohádce Tajemství staré bambitky 2. Tam coby královna měla paruku s loknami dlouhými až do pasu. 

Zkrácení jí jen prospělo

Reálně měla herečka sice vlasy trochu kratší než pohádková postava, přesto se daly označit za středně dlouhé. Ty už jsou nyní minulostí. 

Svůj nový sestřih předvedla půvabná herečka na premiéře snímku Vyšehrad: Fylm. Většina publika zůstala v úplném šoku. Takhle skvostně herečka snad ještě nevypadala. 

Manžel byl nejdřív skeptický

Od královny Julie se šmahem dostala k neuvěřitelně sexy femme fatale. Jak prozradila, byla to pro ni veliká změna. Ještě větší ale pro jejího manžela. 

„Je to poprvé v životě, co je mám takto krátké. Vždycky jsem byla dlouhovláska, vždycky jsem chtěla být dlouhovláska,“ vysvětlila pro Super. 

„Nejdříve to nebylo přijato nadšeně, ale po pár dnech to manžel schválil a řekl mi, že je to skvělý,“ popsala reakci svého muže. A nutno dodat, že manžel má pravdu.

veronika khek kubarova

Zdroj: Nextfoto

 

Na červeném koberci zazářila 

Na premiéře Veronika doslova zářila a v červeném kompletu se na červeném koberci rozhodně neztratila. Na míru šitý korzet a široké kalhoty vypadaly jednoznačně parádně a hnědovlasé herečce to moc slušelo. 

Celý outfit doplnila stejně barevnou rtěnkou. Třešničkou na dortu bylo křiklavě růžové psaníčko doplněné stejně barevnými botami. Ačkoliv se jednalo o velmi riskantní kombinaci, sympatické Veronice to jednoznačně vyšlo. 

Zdroj: Expres, Extra, Super

Autor: Markéta Mladá 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články