Módní policie: Veronika Khek Kubařová předvedla své sebevědomí v průměrných šatech z bublinkové fólie

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika khek kubarova
Zdroj: Profimedia

Předávání Cen Thálie přilákalo mnoho osobností. Na velké akci se objevili herci i herečky všech věkových kategorií. A kromě přehlídky těch největších českých hvězd šlo také o přehlídku společenských modelů, na jejichž výběru si dali slavní velmi záležet.

Vybíráním šatů strávila nějaký ten čas jistě i Veronika Khek Kubařová. Ta dorazila v modelu od Beaty Rajské na první pohled připomínajícím svatební šaty. Ačkoli rozhodně přilákala zraky všech kolem sebe, je otázka, zda se bílý model na podobnou událost hodil.

Kubařová se usmívala na fotografy kolem sebe a překypovala sebevědomím, očividně si uvědomovala, že střihově zvolila šaty velmi dobře a její postava v nich krásně vynikla. Na druhou stranu by se ale našla celá řada věcí ke kritice.

Bublinková fólie a rybářská síť

Střihově šaty Veronice sedly. Možná mohla trochu méně odhalit výstřih, ve kterém neměla úplně co nabídnout. Takto jen přilákala pozornost na to, že v některých ohledech ji matka příroda příliš neobdařila. Jinak se ale střihu nedá nic vytknout.

Materiálově je tomu ale bohužel naopak. Šaty pokryté lesklými kamínky z dálky totiž vypadají jako bublinková fólie, a jejich lesk tak nejspíš ocenili pouze ti, kteří stáli Veronice dostatečně blízko.

Ti ostatní nejspíš celý večer přemýšleli nad tím, jak by si rádi pár bublinek z jejího modelu vymačkali. Široká ramena modelu vypadají spíše komicky a nejspíš by bylo lepší, kdyby tento prvek šaty neobsahovaly.

veronika khek kubarova

Zdroj: Profimedia

Rukávy a výstřih šatů zase na první pohled působí jako spíchnuté z rybářské sítě. Průhledné části jsou na modelu jednoduše navíc a bez nich by nejspíš outfit vypadal daleko lépe. Je ale pravda, že pak by musela opravdu Kubařová zvolit jiný typ výstřihu.

Sebevědomím to zachránila

Model rozhodně nebyl úplně na jedničku, o katastrofu ale také nešlo. Veronika Khek Kubařová po celý večer předváděla, že si je sama sebou jistá a se svým výběrem je spokojená. A tím poměrně dost zachránila, protože ukázala, že se v modelu cítí dobře.

Ačkoli si tak po svatebních šatech trochu šlapala a v některých ohledech ukázala spíše nedostatky než klady, se svým širokým úsměvem si získala každého fanouška i fotografa. Ve výsledku bylo její působení úspěšné.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články