Módní policie: Veronika Khek Kubařová oblékla kanárkově žluté šaty. Vedle manžela jen zářila

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
veronika khek kubarova
Zdroj: Profimedia

Veronika Khek Kubařová patří mezi naše často obsazované herečky. Hodí se nejen do komediálních rolí, ale samozřejmě si ráda zahraje také princeznu. Aktuálně září ve filmu Tajemství staré bambitky 2 jako královna.

Tentokrát si ale krásná herečka vyrazila se svým manželem na premiéru komedie do Divadla Kalich, jejíž název zní Nikdy není pozdě. Na slavnostní uvedení hry se oblékla do výrazných žlutých šatů. Kromě toho si o pauze dopřála zdravou svačinku.

Kanárkově žluté šaty zaujaly na první pohled

Veronika si na sebe oblékla výrazné šaty kanárkově žluté barvy. Zaujala nejen tím, ale také zvláštními rukávy. Šaty jí velmi slušely, k tomu si nechala spodní vlasy rozpuštěné, vrchní měla sepnuté do jednoduchého drdolu.

V rukou pak měla oříšky, které uzobávala během pauzy. Bylo vidět, že ji komedie baví a společně s manželem, po jehož boku zářila, si užívali chvilky ve dvou. Veronika se nebojí na sebe obléknout právě výrazné barvy, protože má skvělou postavu a navíc se k ní většina barev i hodí.

Veroniku můžete vidět v pohádce Tajemství staré bambitky 2, na svém kontě má ale i jiné české filmy, které jsou mezi diváky velmi oblíbené. Jedním z nich jsou Ženy v běhu.

veronika khek kubarova manzel

Zdroj: Profimedia

Veronika se nebrání miminku, ale nechává to náhodě

S manželem je pojí několikaleté partnerství a Veronika nedávno prozradila, že jí začínají vadit otázky na případné děti. „Jsem vystavovaná různým domněnkám. Těším se na děti. Chci dítě, jasně. Ale zařekla jsem se, že kdokoliv se mě na to zeptá, okamžitě rozhovor ukončím. Nepřijde mi vhodné ptát se na děti,“ řekla pro blesk.cz.

Po šesti letech manželství už by miminko chtěla, ale nechává všemu volný průběh. Ve filmu si už těhotnou zahrála, stejně tak ztvárnila i maminku. Nějaké teoretické zkušenosti už tak má. Obsazovaná herečka má ráda život a pro každého je to usměvavá žena, která ví, co chce.

Veronika má ráda samotu, nejraději by bydlela u lesa, proto má tak velmi ráda pohádky, jež hodně často i natáčí. Během toho se pak naučila také jezdit na koni. Není to ale jen televizní herečka, vystupuje také v divadle, kde má různorodé role. Rozhodně se nedá říct, že by něco nedokázala zahrát.

Zdroj: Profimedia, blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články