Módní policie: Usměvavá Heidi Janků snad nestárne. Jejímu letnímu outfitu nelze nic vyčíst

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
heidi janku
Zdroj: Profimedia

Zpěvačce Heidi Janků je 59 let. Blížící se šedesátku by jí ale tipnul málokdo. Působí velmi energicky, je to usměvavá žena, která miluje společnost, a díky svému stylu oblékání vypadá o několik let mladší, než ve skutečnosti je.

To potvrdila i na premiéře muzikálu Marta. Představení přilákalo na Letní scénu Musea Kampa řadu celebrit a zpěvačka mezi nimi nesměla chybět. V davu společensky oblečených lidí zazářila. Zatímco řada žen zvolila tmavší elegantní barvy, ona vsadila na odstíny jara.

Pánové v oblecích a dámy v tmavých šatech či kalhotových kostýmech vypadali sice skvěle, Heidi ale svým vzhledem vnesla mezi dav lidí pozitivní energii a dobrou náladu. V bledě modrých šatech rozhodně dress code nijak neporušila, a naopak vyčnívala v pozitivním slova smyslu.

Květovaná Heidi

Zpěvačka dorazila v letních světle modrých šatech se vzorem květin, které na ni už z dálky upozornily. Střihově jí velmi sedly a k jejímu milému úsměvu se jistě hodily víc než nějaký tmavý outfit, ve kterém by zbytečně zapadla.

V teplém počasí si díky nim navíc Heidi užila představení víc, než kdyby se musela potit v upnutém kostýmku. Komplimenty ji neminuly a nejeden člověk se pozastavil nad tím, jak mladě ve svém věku zpěvačka působí.

heidi janku

Zdroj: Profimedia

Šatům se dá vyčíst jedině kapsička na břiše, která narušuje květinový vzor a trochu vytváří dojem, jako kdyby byl model sešit z více kousků, které k sobě úplně nepatří. Na jednu stranu jsou sice šaty s kapsou skvělý nápad, na tu druhou ale dámy přece nosí kabelky…

Doplňky do barvy

Kabelku přes rameno měla samozřejmě i Heidi, která kapsu na šatech využila leda k pózování s rukama v bok. Kromě kabelky zvolila i další doplňky, které sladila barevně se svým letním outfitem, takže se jí ani v tomto ohledu nedá nic vyčíst.

Náramek z kamínků, který si nasadila na pravou ruku, září do všech stran a skvěle sedí ke světle modrému prstenu s kamínkem. Heidi Janků model doplnila decentním líčením a předvedla se ve společnosti jako nádherná žena, která ví, co se sluší a patří.

Podle úsměvů zachycených na snímcích si společenskou akci užila, a brzy tak nejspíš vyrazí v nějakém dalším originálním modelu ukázat, jak i ve svém věku dokáže díky světlým barvám a veselému výrazu ve tváři omládnout.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články