Módní policie: Týnuš Třešničková vyrazila do restaurace v originálním topu. Dokázala se perfektně sladit

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Tresnickova Tyna
Zdroj: Nextfoto

Influencerka Týnuš Třešničková se před několika dny vrátila z dovolené v Řecku. Doma se příliš neohřála a rovnou vyrazila na luxusní večeři do centra Prahy. Krásná youtuberka si vzala originální žlutý top, který jí moc slušel a ve kterém byla k nepřehlédnutí.

Týnuš Třešničková patří k nejúspěšnějším českým youtuberům. Ve svých videích se často věnuje také módě, která je jejím koníčkem.

Kalhoty jí velmi dobře sedly

Na způsobu jejího oblékání to je bezpochyby vidět. Důkazem je také outfit, kterým se pochlubila v sobotu na svém instagramu a ve kterém vyrazila do luxusní pražské restaurace.

Model se skládal z širokých kalhot s hodně vysokým pasem. Ty měly širší střih a u kotníků pak byly naopak zúženy. Zajímavá byla také jejich barva, žlutá s nádechem zelené.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Týnuš Třešničková (@tresnickova)

Originální top s motivem květiny

Kalhoty jí dobře seděly, i střih vypadal na její postavě skvěle. Navíc velmi příjemně vyniklo její atraktivní pozadí. Korunou všeho byl však celkem zajímavý top.

Při pohledu na záda to vypadalo jako klasické žluté tílko s úzkými ramínky. Celý předek byl ale tvořen nařasenou organzou, která byla aranžována do tvaru velké květiny. Celé to vypadalo zajímavě a originálně.

Dokonalý cit pro barvy

Model influencerka doplnila páskovými botami s opravdu vysokými podpatky. Ke střihu kalhot, které Týna zvolila, jsou podpatky přímo povinností. Jiný typ bot by takto dobře rozhodně nevypadal. Outfit byl korunován moc hezkou kabelkou čtvercového tvaru.

Zajímavé je, že každá část modelu měla trochu jinou barvu. Nejvíce si byly barevně podobné kalhoty s topem. Boty byly laděny spíše do růžova, kabelka zase spíše do oranžova či do zlatova.

I přesto všechno působil model uceleně. Žádná barva příliš nevyčnívala, vše dokonale ladilo, ale zároveň to nevypadalo unyle či nudně. Celý tento kousek dokazuje, že se Týna v módě opravdu vyzná.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články