Módní policie: Tři grácie ze StarDance

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Sopovska Marika
Zdroj: Petr Hloušek / Právo / Profimedia

Mnozí diváci se už nemohou dočkat soboty, kdy se bude na České televizi vysílat další díl StarDance. Obdivován je v tomto pořadu nejen tanec, ale také krásné róby. Fotka, přidaná na Instagram pořadu, s názvem Tři grácie! jen dokazuje, že i letos je na co se dívat.

Na fotografii z minulého dílu soutěže StarDance můžeme vidět tři soutěžící dámy, které se v maskérně připravují na svůj tanec.

Tři bohyně

Jedná se o herečku Mariku Šoposkou, která tančí ve dvojici s Robinem Ondráčkem a dvě profesionální tanečnice — Terezu Pruckovou, která tancovala se Zdeňkem Godlou a Lenku Noru Návorkovou tančící se zpěvákem Miraiem Navrátilem.

Ačkoliv všechny tři ženy vypadají úžasně, pokud bychom měli vyzdvihnout něčí róbu, byla by to Marika Šoposká s nádhernými černými šaty.

Kandidátka na Bondgirl

Ona sama na svém Instagramu uvedla, že chtěla vypadat jako smyslná femme fatale, ale že jí Jan Cina řekl, že vypadá spíše jako pávice.

Zde rozhodně nemůžeme dát Honzovi za pravdu. Marika vypadá nádherně a klidně by mohla jít dělat společnost agentu 007 jako další Bondgirl.

Sexy elegance

Černé šaty z průhledné látky, na kterých vystupují černé květiny, působí extrémně žensky. Tělové body, které je schované pod nimi není téměř vidět a mladá herečka vypadá skoro jako nahá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený StarDance (@stardancecz)

Přední část se stojáčkem vypadá rafinovaně, a to ještě více v kontextu s odhalenými zády a nebezpečně vysokým rozparkem. Na postavu jako má Marika si neumíme představit lepší model.

Červená je dobrá

Velmi sexy působí rovněž červené šaty Lenky Nory Návorkové. Červená krajka vypadá opět žensky, ale poněkud jemněji než u její kolegyně v černém.

Střih šatů vytváří krásnou siluetu. Zajímavým prvkem róby je látka u krku, která se na zadní straně šatů rozděluje na dvě části. Působí to jako elegantní a vlající šátek, který ale nechává zcela odhalená záda. Šaty tak úžasně balancují mezi střídmou elegancí a divokou vyzývavostí.

Klasická latina

Zahanbit se nedala ani Tereza Prucková. Její šaty bychom mohli označit za nejvíce tradiční. Ačkoliv vypadají ze všech tří nejvíce usedle, není tomu tak.

Šaty totiž předvedly celou svou krásu až v kombinaci s tancem. Při otáčkách se sukně zvedala a Tereza tak ukázala své krásné nohy. Navíc odhalená záda k tomu působila velmi smyslně.

Jen tak dál

Pomyslnou třešničkou na dortu je krásná květinová výšivka s tisíce kameny, které při sebemenším pohybu rozehrají krásné blyštivé divadlo.

Všechny šaty se kostymérkám velice povedly. Dovedly skloubit smyslnost a ženskost s jemností a elegancí. Snad budou podobně krásné modely k vidění i při dalším přímém přenosu.

Zdroj: Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články