Módní policie: Tereza Mašková patřila na premiéře pohádky k ozdobám večera. Outfit zvýraznil její štíhlou postavu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Maskova
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Zpěvačka a vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková nazpívala píseň k pokračování úspěšné pohádky Princezna zakletá v čase. Nemohla tedy chybět na premiéře, kde patřila mezi ozdoby večera.

Princezna zakletá v čase 2 je pokračováním úspěšné pohádky, která si získala srdce mnoha diváků.

Kombinace pohádky a fantasy

Ve druhém díle se alchymistka Amélie naučí ovládat zakázanou kouzelnou moc a ovlivňuje tok času. Věci se jí ale vymknou z rukou a díky rozštěpení v čase se setká s Amélií z minulosti, která ji od té doby začne doprovázet.

Do toho se objeví hrozba ve formě alchymisty Pána run. Amélie se tak společně se svými přáteli vydá do Společenstva alchymistů, aby situaci vyřešili.

Tolik ke krátkému popisu příběhu, který je kombinací klasické pohádky a fantasy. První díl se stal prvním českým filmem, který se stal nejsledovanějším na Netflixu.

Premiéry druhého dílu se zúčastnilo mnoho známých hvězd včetně zpěvačky Terezy Maškové, která k pohádce nazpívala píseň.

Tereza Maskova

Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Jen růžová to může být

Zpěvačka již dříve přiznala, že růžová barva vlasů k ní prostě patří. Ačkoliv uvažovala o změně odstínu, nakonec se rozhodla růžovou ponechat.

„I já jsem takové myšlenky měla. Ale vlastně jsem se s tou růžovou ztotožnila a cítím se v tom moc dobře. Řekla bych dokonce, že mi to dodává jistou odvahu nebo sebevědomí,“ přiznala zpěvačka pro Lifee.

Mašková na premiéru zvolila oblečení, které její postavě nejen velmi svědčilo, ale celkově jí velmi slušelo.

Flitrovaný červený top o délce nad pupík doplnila volnými zvonovými kalhotami. Vše doladila světle růžovým psaníčkem a špičatými botami stejné barvy.

Celý outfit byl krásně sladěný a zvýraznil zpěvaččinu štíhlou postavu. Tereza tak patřila k ozdobám večera.

Zdroje: Lifee, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články