Módní policie: Tereza Bebarová zvolila na premiéru pohádky Zakletá jeskyně neforemné krajkové šaty

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Bebarova
Zdroj: Profimedia

Tereza Bebarová je česká herečka, která v nekonečném seriálu Ulice ztvárnila roli Ukrajinky Světlany tak dobře, že si mnoho lidí myslí, že je opravdu cizinka. Herečka sama přiznala, že ji to až mrzí. Ulice je však již minulostí. Nyní se na herečku mohou diváci těšit v pohádce Zakletá jeskyně.

Premiéru pohádky si samozřejmě nenechala ujít, ale zvolený model jí moc nesedl. Posuďte sami.

Natáčení napříč ročními obdobími

Pohádka Zakletá jeskyně se natočila během 32 dní, ale rozhodně to neznamená, že byla za měsíc hotová. Naopak! Pohádka, která vznikla ve spolupráci českých, slovenských a maďarských filmařů, se natáčela celý rok. Filmaři totiž potřebovali všechna čtyři roční období.

Pro natáčení si filmaři vybrali lokace jak v Čechách, tak na Slovensku. Navíc byla použita technologie VFXR. Pomocí ní dojde k naskenování prostorů, kde by bylo obtížné nebo finančně náročné točit, a tyto záběry se následné použijí v interiérech.

Pohádka je inspirována dávnou legendou o jeskyni, která měla obsahovat vzácné poklady. Z ní si horníci mohli vzít to, co chtěli, ale nikdo nesměl nic odnést z rubínové síně. Kdo by odtud vynesl rubín, postihne ho kletba.

Ve filmu si kromě Terezy Bebarové zahráli i Táňa Pauhofová, Ondřej Kraus či Jan Dolanský. Jednu z postav ztvární Predrag Bjelac, kterého diváci mohou znát ze série o Harrym Potterovi.

Premiéra pohádky v černém

Po složitém celoročním natáčení se v kině Lucerna konala premiéra. Na ní samozřejmě nemohly chybět hlavní hvězdy pohádky.

Tereza Bebarova

Zdroj: Profimedia

Tereza Bebarová zvolila velmi zvláštní krajkové černé šaty, které dle nás její postavě nesedly. Tereza patří mezi štíhlé ženy, které si mohou dovolit upnutější modely.

Zvolené šaty byly naopak velmi volné a neforemné, ačkoliv je lze označit zároveň za velmi odvážné díky rozparku, který si herečka musela hlídat. Vše ale měla pojištěné a pod šaty měla černou spodničku. Ta jí zajistila, že nebylo vidět více než ona sama chtěla.

K modelu zvolila černé páskové boty na vysokém podpatku a bílou kabelku, která jinak černý model oživila.

Celkově model hodnotíme jako ne moc povedený a příště by Tereza měla zvolit foremnější šaty živější barvy.

Zdroje: Nova

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články