Módní policie: Tatiana Vilhelmová se oblékla jako kovbojka, Vojta Dyk působil jako z jiného vesmíru

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vilhelmova dyk
Zdroj: Profimedia

Vojtěch Dyk a jeho o 7 let starší manželka Tatiana Vilhelmová jsou bezpochyby jedním z nejznámějších českých párů. Navzdory jejich vyššímu věkovému rozdílu jim to skvěle klape a o sobě vzájemně mluví jenom pozitivně. Přitom je ale na první pohled vidět, jak je každý úplně jiný.

Často se to projevuje především módním stylem. Pár společně dorazil na tiskovou konferenci Letní scény Divadla Ungelt, kde se sice jeden od druhého nemohli odtrhnout, to ale komplikovalo fotografům práci. Vojta je totiž o dvě hlavy vyšší než jeho partnerka, a najít tak správný úhel na snímek nebylo snadné.

Kromě věkového a výškového rozdílu ale navíc také manželé sáhli každý po úplně jiném oblečení. Na první pohled vypadali, jako kdyby snad ani nedorazili spolu, možná ani jako kdyby byli ze stejné doby. I tak se ale usmívali, rozdávali sympatické pohledy do všech stran a nikdo nepochybuje o tom, že jsou spolu šťastní.

Moderní kovbojka

Vilhelmové je 43 let, málokdo by jí ale takový věk tipoval. Vypadá o několik let mladší, částečně za to nejspíš může i mladý partner. Tatiana zvolila na tiskovou konferenci oděv, ve kterém trochu vypadala, jako kdyby právě dorazila na svém koni z Divokého západu.

Bílé šaty byly do letního počasí rozhodně vhodnou volbou a k její postavě sedly, přepásání koženým páskem ale udělalo z modelu šílenost. A když to celé doplnila Vilhelmová ještě kovbojským kloboukem, řada lidí si nejspíš myslela, že si hraje na nějakou šenkýřku ze salonu.

vojtach dyk tatiana vilhelmova

Zdroj: Profimedia

Celý model doplnila Tatiana pantoflemi s gepardím vzorem, které se nehodily ani k šatům, ani ke klobouku. Je ale pravda, že hledat k takovým botám něco, co by s nimi ladilo, by asi zabralo pěkně dlouhou chvíli.

Trhan Vojta

Vojtěch Dyk má rád ležérnější oblečení. Pohodlné, ve kterém se cítí volně. Není to poprvé, co dorazil na akci v otrhaném modelu, který by si řada lidí nevzala ani na práci kolem domu. Tisková konference sice nevyžaduje právě oblek, i tak mohl ale herec a zpěvák vytáhnout něco svátečnějšího.

V černých kalhotách a šedé mikině vypadal vedle své ženy jako z jiného vesmíru, nepomohla tomu ani džínová bunda. Na fotkách navíc jednu ruku vždy frajersky strčil do kapsy, aby vynikla jeho drsná póza, tou druhou si pak přitáhl svou kovbojku blíž k sobě a dal všem jasně najevo, ke komu patří.

Jediné, na čem se v oblékaní manželé shodnou, je snad jen jejich vkus na boty. I Vojta totiž zvolil obuv naprosto příšernou. Modré plátěnky na něm doslova svítily, i kdyby chtěl, nikdo by ho tak nepřehlédl. Ono to ale stejně nevypadá, že by se snažil splynout s davem…

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články