Módní policie: Taťána Makarenko konečně bez róby. Na procházku po Miláně zvolila jednoduchý, ale luxusní model

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
tatana makarenko
Zdroj: Profimedia

Šéfka soutěží Miss a Mister Czech Republic Taťána Makarenko hodila na chvíli za hlavu strach o otce a bratra, kteří bojují ve válce na Ukrajině, a vydala se do Milána na módní akci. Dle stories na instagramu si svůj pobyt velmi užila a pro své fanoušky jej zmapovala až do večera, kdy šla na zmíněnou akci. Během pobytu vystřídala několik modelů, ale na procházku zvolila pohodlný outfit plný luxusních doplňků.

Taťána Makarenko se nevydala do Milána sama. Společnost jí dělala Gabriela Wolfová nebo Agáta Hanychová. Holky si svůj pobyt dle stories velmi užívaly.

S partou kamarádek

Jak Taťána na jednom z videí uvádí, tak nedávno na instagramu nešly filtry a nikdo nechtěl dávat fotky. Ale protože ony jsou krásné i bez filtrů, tak se nebojí.

Kromě posezení v kavárně, kde se Agáta domáhá natočení nového videa, protože nevěděla, že už se natáčí a má čtyři brady, sdílela Taťána i videa několika svých modelů.

Dále se Taťána potkala v Miláně i s Ondřejem a Kamilou Šiklovými, a na jednom videu se dokonce ukáže i Nikol Moravcová, která v pozadí poskakuje po náměstí.

Na dalším z videí má Taťána šaty a na jejich rukávech bílá peříčka, na což Gabriela vtipně reaguje, že „oholila pštrosa, co měl Sam Dolce na Miss Czech Republic“. Taťána jí na to s klidem odpovídá: „To je jinej pštros.“

Stories končí příchodem na samotnou akci, kvůli které dámy do Milána přijely. Příchod akci pak doprovází píseň Bella ciao ze seriálu Papírový dům.

Uvolněná, ale luxusní móda

Taťána během svého pobytu vyzkoušela mnoho modelů. Jeden z nich je na jejím profilu vidět nejčastěji a na něj se zaměříme.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MISS CZECH REPUBLIC 🇨🇿 CEO (@tatanamakarenko)

Na procházku po Miláně si Taťána vybrala pohodlný model, který nechal vyniknout jejím dlouhým nohám a štíhlé postavě. Jednoduché bílé tričko doplnila koženými krátkými kraťasy.

Nechyběly ani pantofle značky Louis Vuitton a bílá kabelka Valentino. Sluneční brýle celek efektivně doplnily a z jednoduchého outfitu se stal velmi vkusný a elegantní model.

Zdroj: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články