Módní policie: Taťána Kuchařová pronesla pár slov o ozonu a sama se proměnila v modrý mrak

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tatana kucharova
Zdroj: Profimedia

Taťána Kuchařová si v nedávné době sice prošla mnoha problémy, teď už ale opět září jako sluníčko. Když se zrovna nepromění v mrak, jako to udělala v posledním příspěvku na sociálních sítích, kde se pravidelně ukazuje na fotografiích. Fanoušky nedávno přesvědčila o tom, že její úsměv je definitivně zpět. Jak je to ale s jejím módním vkusem?


Na svém instagramu sdílela modelka několik snímků, u kterých se pokusila upozornit na problémy s ozonovou vrstvou, které trápí v současnosti planetu. Na jednu stranu se pořádně rozepsala a zdá se, že po dlouhé době přidala nějaký inteligentní příspěvek.

Zároveň je ale vidět, že se na snímcích Kuchařová nakrucuje a jedním z důvodů, proč se o ně podělila, je i touha po pochvale. V takovém případě ale možná měla vyzkoušet nějaký jiný outfit. V modrém a „nadýchaném“ modelu vypadá, jako by spadla z nebe. Doslova.

Přiškrcený obláček

Na prvních dvou snímcích se ukázala Taťána v bledě modrých kalhotách s vysokým pasem a širokými nohavicemi. Kdyby si k ním vzala stejně barevné sako, v obleku by působila elegantně a moderně. Ona ale místo toho zvolila tmavý top zastrčený do kalhot.

V modré halence se zúženými rukávy i límcem vypadá jako přiškrcený mrak, který se vzhledem ke své barevnosti ještě nerozhodl, zda bude bouřkový, nebo se promění v obláček hlásající teplé letní dny.

K celému modelu obula modelka boty na vysokém podpatku. Jehly, na kterých stojí, s největší pravděpodobností po focení hned zula, není totiž normální, aby na nich zdravý člověk vydržel stát déle než pár minut.

Taťána se vyfotila s několika modely planet, svým nebeským vzhledem tak vlastně nakonec docela mezi exponáty zapadla.

Laboratorní pracovnice, nebo sexy zdravotní sestra?

Na dalším snímku se Taťána pochlubila dalším velmi originálním modelem. V bílých krátkých šatech a cedulkou na krku totiž působí na jednu stranu jako důležitá pracovnice nějaké velké laboratoře, na druhou stranu je ale model možná dost vyzývavý.

Těžko říci, zda je to tím, jaký mají šaty střih, nebo tím, jak modelka na fotce pózuje, připomíná každopádně zdravotní sestřičku nebo letušku. Vzhledem k tomu, jak vážné téma o ozonové vrstvě v příspěvku rozebírá, není možná široký úsměv úplně na místě.

Modelka každopádně docílila svého. Pár lidí v komentářích na instagramu totiž zaznamenalo její slova o životním prostředí a připsalo chytré poznámky. Zbytek se pak zaměřil na její krásu a nehledě na to, jaké téma se u fotek rozebírá, věnoval daleko větší pozornost pochvalám, díky kterým bude Kuchařová usínat s úsměvem na rtech.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články