Módní policie: SuperStar končí, na módní přestřelky porotců budou ale diváci vzpomínat ještě dlouho

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Letošní ročník SuperStar je u konce. Nabídl celou řadu skvělých talentů, zajímavých situací a také mimo jiné mnoho diskutovaných modelů, které na sebe během castingových dílů i přímých přenosů slavné osobnosti navlékly. Nejčastěji se nějakým tím módním fiaskem blýskla Monika Bagárová, hned po ní to byla Patricie Pagáčová.

Na finálovém večeru se ale vizážisté v obou případech trefili a obě porotkyně si poslední velká vystoupení užily v šatech, kterými mnohé šokovaly. Nejen protože jim slušely, ale také proto, že to byla oproti předchozím šíleným modelům velká změna k lepšímu.

Zatímco Monika se ukázala v krátkých tmavě zelených šatech s flitry, Patricie zazářila ve vhodně střižených modrých šatech, které v kombinaci s jejím úsměvem fanoušky doslova dostaly do kolen. Možná si tak nakonec přece jen ženská část poroty zlepšila v tomto ohledu reputaci. Ale co pánové?

Sám vítěz nikdy nezklamal

Vítězem celé soutěže se stal Adam Pavlovčin, který sám na každém semifinálovém i finálovém večeru předvedl zajímavý model. Jenomže k jeho osobnosti, za kterou se nestyděl už od začátku SuperStar, se jednoduše tak trochu kontroverzní šaty skvěle hodily.

Nejen proto se stal vítězem. Kombinace jeho ojedinělého hlasu a vzhledu mu v budoucnu zajistí, že o něm jistě ještě fanoušci hodně uslyší a on svého vítězství pravděpodobně využije k tomu, aby se stal skutečnou hvězdou. „Beru to jako vítezství nejen pro sebe, ale i ostatních tam venku. Strašně moc děkuju. Zůstaňte sami sebou, protože se to vyplatí,“ řekl podle TN Nova vítěz řady poté, co padlo na konci finálového dílu jeho jméno.

Porota měla letos členů pět a převládala v ní mužská část. Leoš Mareš, Pavol Habera i Marián Čekovský obvykle nijak nevyčnívali, ale finálový večer to alespoň u některých z nich změnil. V čem se tentokrát pánové ukázali? Někteří si možná na rozdíl od ženské poloviny poroty reputaci trochu pokazili.

Habera nezklamal, Mareš s Čekovským šli do světlé

Pavol Habera na finálový večer oblékl černé kalhoty, košili i sako. Vypadal elegantně a vkusně, na tom se snad ani nedalo nic pokazit. Jak je vidět na fotografii, kterou sdílela na svém Instagramu Monika Bagárová, která dokonce porotu označila za svou rodinu, ne všem pánům se ale tak zadařilo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Leoš Mareš totiž tentokrát vsadil na světlé sako i košili, které sice nevypadaly až tak strašně, v černé by byl ale rozhodně elegantnější. Na druhou stranu fanoušci mohou být asi rádi, že nedorazil na přímý přenos v jednom ze svých kožichů, které jistě ještě doma někde má.

Nejvíce pak zářil – a to doslova – Marián Čekovský. Ten si totiž oblékl delší stříbrný kabát s flitry, který na něm působil skoro až žensky. Příště bychom asi doporučili raději se oblékat podle pánské módy, na druhou stranu ale proti gustu… Už teď je jasné, že porota následující řady bude mít v módních přešlapech co překonávat.

Zdroj: Instagram, TN nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články